GeriEtkinlikler Kültür-sanatın kalbi “Bi Tam Bi Öğrenci” ile atıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kültür-sanatın kalbi “Bi Tam Bi Öğrenci” ile atıyor

Kültür-sanatın kalbi “Bi Tam Bi Öğrenci” ile atıyor

Siz de bu projeye destek olmak istemez misiniz?

İKSV'nin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Gençlik Çalışmaları Birimi (GÇB), Nesin Vakfı (NV), Tarlabaşı Toplum Merkezi (TTM), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliğiyle gerçekleştireceği BitamBiöğrenci projesi, kültürel etkinliklere katılamayan öğrencileri sanatla buluşturmayı amaçlıyor.

İKSV’nin proje kapsamında işbirliği yaptığı sivil toplum kuruluşları aracılığıyla belirlenecek, 7 - 21 yaş sınırı arasındaki 10.000 genç bu projeden faydalanabilecek.

İKSV, BitamBiöğrenci projesiyle, düzenlediği dört festival (Film Festivali, Tiyatro Festivali, Müzik Festivali ve Caz Festivali), iki bienal (İstanbul Bienali ve İstanbul Tasarım Bienali) ve tüm özel etkinliklerinde, kültür-sanat etkinliklerini takip edemeyen gençlerin sanatla buluşmasına destek olabilmesi için bir platform sağlayacak. Projeye destek olarak siz de 15 TL karşılığında 3 öğrencinin ya da 50 TL karşılığında 10 öğrencinin etkinliklere katılmasını sağlayabilirsiniz. Projeye destek verdiğinizde, sizin sayenizde kaç öğrencinin hangi etkinliğe katılacağını belirten bir sertifika gönderilecek. 

Tarih - Saat: 31 Aralık 2012 23:59

Yer: İlgili Ürünler, Taksim - İstanbul

www.bitambiogrenci.org

www.biletix.com

False