GeriAlışveriş Küçük Yat Gezginleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Küçük Yat Gezginleri

Küçük Yat Gezginleri

Özel ayakkabılar Pediped'ten.

Yat seyahatlerinde çocuklarını yanlarından ayırmayan velilerin çocukları için çıkarılan özel ayakkabılar Pediped farkıyla satışa sunuldu.

Pediped yat tutkunu velilerin çocuklarına özel yat ayakkabıları üretti. Yatçılığın her alanında, özellikle de yelkencilikte kıyafetin önemi büyük olduğunda, seyahate çıkan çocuklarında kıyafet dışında ayaklarını da korunması gerekmektedir.

Çocuklar için tekne ayakkabısının önemi çok büyüktür. Konforunun dışında kaymaması gerekmektedir. Su geçirmemesinin yanında nem ve leke tutmaz olması da önemlidir. Diğer yandan doğru tekne ayakkabısı koku tutmamalı ve mümkünse anti-bakteriyel bir yapısı bulunmalıdır.

Pediped’in 2011 ilkbahar/ yaz sezonunda yer alan rahat kullanımlı, tüy kadar hafif ve su geçirmeyen yat ayakkabılarına çocuklar bu sezon bayılacak.

Pediped™ Koleksiyonda yer alan birbirinden şık, şirin ve renkli modeller sadece çocukların gözdesi olmakla kalmıyor; annelerin de çocuklarının ayak sağlığı için tercih ettiği ilk marka olmaya devam ediyor.

Pediped’in grubunun birbirinden şık modellerini Jujube İstinye Park, Carousel ve Şaşkınbakkal mağazalarının dışında, Karamela Karum Ankara, Palladium Pieds, Joker, Kapbula Bebek, Kids Walk Caddebostan, mağazalarında bulabilirsiniz.

www.pediped.com

False