GeriEtkinlikler Korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkadılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkadılar

Korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkadılar

Ünlü oyuncular Pelin Karahan ve Fairy Marka Elçisi Berna Laçin korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkayıp yemek dağıtımına katıldı.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ile Fairy Marka Elçisi Berna Laçin’in katıldığı, Marmara Forum AVM’de gerçekleşen 10. Geleneksel Fairy Yemek Şenliği’nde binlerce kişiye tüm gün ücretsiz köfte dağıtıldı.

Fairy Marka Elçisi Berna Laçin’in ev sahipliğinde Pelin Karahan’ın korunmaya muhtaç çocuklara destek olmak amacıyla katıldığı Fairy Yemek Şenliği’nde, dağıtılan her tabak sayısı kadar Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk) Ramazan ayı boyunca beslenme giderlerine destek sağlanacak.

Korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkadılar

Şenliğin ev sahibi ve aynı zamanda Fairy Marka Elçisi Berna Laçin ile birlikte korunmaya muhtaç çocuklara destek olmak için yemek dağıtmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten ünlü oyuncu Pelin Karahan, “İkimiz de anneyiz. Anne olarak böyle anlamlı ve özel bir projeye destek olduğum için çok mutluyum. Şenliğe katılarak binlerce çocuğa destek olan tüketicilere, bir anne olarak teşekkür ederim. Bir çocuğun hayatında fark yaratmak, önce onlara gülümsemek ve onların yanında olduğunuzu vurgulamak ile gerçekleşiyor” dedi.

“Geçen senelerde Fairy Yemek Şenlikleri’nde tüketicilerle bir araya gelerek hep birlikte Fairy mucizelerine tanıklık etmiştik. Bugün de Marmara Forum AVM’de 10.’su düzenlenen Fairy Yemek Şenliği’nde bir araya geldik” diyen Fairy Marka Elçisi ünlü oyuncu Berna Laçin şöyle devam etti: “Bugün #inanmayangelsin dedik. Aynı miktarda Fairy sıvı deterjanın en çok satan bidon deterjana göre 2.5 kat daha fazla bulaşık yıkadığına, Fairy Platinum Bulaşık makinesi kapsüllerinin zorlu yemek kirlerini sudan geçirmeden tek yıkamada temizlediğine hep birlikte şahit olduk. Bugün ayrıca çok özel bir amaç için de burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 10. Geleneksel Fairy Yemek Şenliği’nde binlerce kişiye tüm gün ücretsiz köfte dağıtıldı. Şenlikte dağıtılan her tabak sayısı kadar, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın (Koruncuk) beslenme giderlerine destek sağlanacak. Bir anne olarak Sevgili Pelin ile birlikte korunmaya muhtaç çocuklara destek olmak için yemek dağıtmaktan büyük mutluluk duydum. Şenliğe katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum.”

Korunmaya muhtaç çocuklar için bulaşık yıkadılar

False