GeriAlışveriş Komple ağız bakımı için Listerine!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Komple ağız bakımı için Listerine!

Komple ağız bakımı için Listerine!

Sağlıklı gülüşlerin kolay yolu…

Dişlerimiz ağzımızın %25’ini kaplar ve sadece diş fırçalayarak ağzımızın bir bölümünü temizleyebiliriz. Ama Listerine ile komple ağız bakımı mümkün!

Sevdiğiniz tattaki bir Listerine ağız bakım ürününü seçerek gün boyu o tadın nefesinize bıraktığı tazeliği hissedebilirsiniz. Listerine Coolmint, nanenin güçlü ferahlık hissini ağzında günboyu hissetmeyi sevenlerin tercihidir. Listerine Teeth & Gum Defence ise güçlü nane aromasının yanı sıra içerdiği florür ile dişleri çürümelere karşı güçlendirir. 

Hafif tatta bir sıvı ağız bakım ürünü mü tercih ediyorsunuz?

Portakal aromalı Listerine Cool Citrus, hafif nane aromalı Listerine Soft Mint veya hafif serinletici nane aromalı Listerine Stay White size uygun olabilir. Dişlerinizin beyazlığını korumayı hedefliyorsanız Listerine Stay White’ı öneririz. Ayrıca, aileye yeni katılan daha hafif tattaki Listerine Zero derinlemesine temizler ve dişleri çürümelere karşı güçlendiren florür içerir.

Seçtiğiniz Listerine ile ağız bakımınızı tamamlamaktan büyük keyif alırken aynı zamanda da bakteri plağının oluşumuna, ağız kokusuna ve diş çürümelerine engel olarak, sağlıklı bir ağza, lekesiz dişlere sahip olursunuz.

False