Geri Etkinlikler Komedyen Yasemin Yalçın’dan “Arasırabesk” konseri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Komedyen Yasemin Yalçın’dan “Arasırabesk” konseri

Komedyen Yasemin Yalçın’dan “Arasırabesk” konseri
Abone Olgoogle-news

Ünlü sanatçı 8 Aralık’ta yeni albümünden şarkılar seslendirecek.

Bu zamana kadar televizyon ekranlarında ve tiyatro sahnelerinde gördüğümüz başarılı oyuncu Yasemin Yalçın, yeni albümü “Arasırabesk” ile 8 Aralık’ta BKM’de müzikseverlerle buluşacak.

Yasemin Yalçın oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da hünerini gösterdi ve bu yeteneğini “Arasırabesk” adını taşıyan albümle taçlandırdı.

Daha önce Suzan Kardeş'in “Makyaj Odası Şarkıları” albümünde bir şarkıyı seslendirerek müzik dünyasında adından söz ettiren tiyatro sanatçısı Yasemin Yalçın, aile meclisinde, arkadaş toplantılarında severek söylediği şarkılardan seçtiği ve 10 şarkıdan oluşan albümünü sevenleriyle buluşturdu.

Albüm çalışmaları sırasında sesi kullanma konusunda okul yıllarından aldığı eğitimini kullanan sanatçı, başka bir isimle çalışma gereği duymadı. Şarkıları kendisi çalışarak stüdyoya girdi. Arabesk şarkılar söylemeyi çok seven Yasemin Yalçın, 70'li yılların duygusunu yansıttığı parçalarını yine o yılların sound’larına sadık kalarak kaydetti.

Yasemin Yalçın, “Arasırabesk” albümünü sevenleriyle buluşturmak için 8 Aralık 2014 Pazartesi akşamı BKM sahnesinde olacak. 70'li yıllara dönerek muhteşem bir arabesk gecesi yaşamak için biletlerinizi şimdiden ayırtın.

Biletler Biletix’te!

Yer: Beşiktaş Kültür Merkezi

Tarih – saat: 8 Aralık 2014 21.00

False