GeriAlışveriş Klorane Mango Yağı Ekstreli Saç Bakım Kremi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Klorane Mango Yağı Ekstreli Saç Bakım Kremi

Klorane Mango Yağı Ekstreli Saç Bakım Kremi

Boyalı, yıpranmış, kurumuş saçlara mango etkisi.

“Klorane Soin Fluide Sans Rinçage” kuru, yıpranmış, boyadan hasar görmüş saçlar için geliştirilen durulanmayan bakım kremi, saçın sağlığına kavuşmasına destek veriyor.

Kadınların korkulu rüyası kuruyan ve yıpranmış saçlar için durulanmayan Klorane Mango etkili Bakım Kremi mükemmel bir çözüm. İçerdiği mango yağı ekstresi ile kuru ve yıpranmış saçlara canlılığını geri kazandırırken, hoş kokusuyla da etrafınızı büyülemenizi sağlayacak. Nemini kaybetmiş saçlara sağlığını yeniden kazandıran Mango Yağı etkisiyle saçlarınız hiç olmadığı kadar kolay taranacak, tararken kopmayacak ve göz alıcı bir şekilde parlayacak..

Kuru, çok kuru ve yıpranmış saçlara özel olarak üretilen mango yağı içeren besleyici ve ışıltı verici “Durulanmayan Klorane Mango Ekstreli Bakım Kremi” saçı besler ve yeniden yapılandırır. İçeriğindeki mango çekirdeğinde bulunan yağ asitleri sayesinde hasar görmüş saç telini derinlemesine besleyerek, saçın nem kazanmasını sağlar.

Durulanma gerektirmediğinden, ihtiyaç duyulduğu herhangi bir zamanda, kuru ya da nemli saç uçlarına bir miktar ürünü ellerinizin arasında ovuşturarak uygulayın. 

False