GeriEtkinlikler Kişisel becerileri geliştiren atölyeler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kişisel becerileri geliştiren atölyeler

Kişisel becerileri geliştiren atölyeler

27 Ekim 2013-12 Ocak 2014 tarihleri arasında her Pazar çocukları bekliyor!

Çocukların araştırma, gözlem yapma, kıyaslama gibi becerilerini geliştirecek atölyeler, 27 Ekim 2013-12 Ocak 2014 tarihleri arasında Mucitler Atölyesi Ataşehir’de!

Eğlenceli Deneyler (7-10 yaş)

Eğlenceli Deneyler Atölyesi’nde kabaran köpükler, rengarenk sıvılar, baloncuklar sizleri bekliyor! Ağırlık merkezi, denge, basınç, genleşme, kuvvet, optik, aynalar, manyetik alan gibi konuların işlendiği eğlenceli ve eğitici bir program.

Ayrıca öğrenciler, atık malzemeler ve karton kullanarak bilimsel oyuncaklar tasarlayacak, yaptıkları çalışmayı evlerine götürebilecekler.

Matematik & Zeka Oyunları (7-10 yaş)

Fibonacci sayıları, altın oran, altıgen yapılar, dönüşüm geometrisi, mısır piramitleri, zihinden hesap teknikleri vb. ilgi çekici konuların çocukların seviyesine uygun eğlenceli etkinlikler yoluyla işlendiği program.

Uzaysal algılama, stratejik düşünme, mantık yürütme, konsantrasyon, eşleştirme, hafıza, hızlı düşünme ve karar verme, dikkat geliştirme, soyut düşünme, hayal gücünü geliştiren eğitici materyaller ve dünya çapında ödül almış zeka oyunları kullanılarak çocukların zihinsel gelişimini desteklemeye yönelik etkinlikler.

Bu atölyede çocuklar matematiğin şaşırtıcı dünyasına giriyor, sıra dışı problemler çözüyor, matematik tarihine yolculuk yapıyorlar.

Etkinlik programı hakkında detaylı bilgi almak için www.mucitleratolyesi.com adresine tıklayabilir, 0 216 650 89 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres: Atatürk Mah. Meriç Cad. No:2 Ataşehir / İstanbul

False