GeriEtkinlikler Kings of Convenience İstanbul’a geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kings of Convenience İstanbul’a geliyor

Kings of Convenience İstanbul’a geliyor

İskandinav grubun biletleri 1 günde tükendi!

İskandinav müziğinin en başarılı gruplarından Kings of Convenience, Garanti Caz Yeşili Nordik Müzik Festivali kapsamında nisan ayında Babylon’a geliyor.

Garanti’nin caz müziğine desteğinin 15. yılını kutlamak üzere gerçekleştirilen festivalde, 10-15 Nisan tarihleri arasında İskandinav müziğinin en başarılı isimleri konuk edilecek. Garanti Caz Yeşili ve Babylon işbirliğiyle ilk kez düzenlenecek olan ve sadece İskandinav yarımadasından çıkma müziklere ayrılacak bu özel haftanın Babylon’daki ilk konuğu ise belli oldu: Erlend Oye’nin 10 seneyi aşkın bir süredir Erik Glambek Boe ile devam ettirdiği başarılı projesi Kings of Convenience...

İskandinav müziğiyle adeta bütünleşmiş bir isim olan Erlend Oye’nin, farklı akustik tarzlarıyla Simon & Garfunkel’a sıkça benzetilen, Erik Glambek Boe ile ortak projesi Kings of Convenience, Garanti Caz Yeşili Nordik Müzik Festivali kapsamında, 12 ve 13 Nisan tarihlerinde Babylon’da. Biletix ve Babylon gişesi üzerinden satılan biletler ise talep fazlalığıyla tükenmiş durumda. Garanti Caz Yeşili’nin 15. yılı kapsamında düzenlenen Nordik Müzik Festivali’nde sahne alacak diğer İskandinav gruplar ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

www.babylon.com.tr

False