GeriEtkinlikler Kidzania biletiniz Hürriyet Çocuk Kulübü’nden!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kidzania biletiniz Hürriyet Çocuk Kulübü’nden!

Kidzania biletiniz Hürriyet Çocuk Kulübü’nden!
Abone Olgoogle-news

Muhteşem bir hafta sonu hediyesi çocuklarınızı bekliyor.

Hürriyet Çocuk Kulübü tablet gazetesinin yeni sayısı yayında! Çocuğunuz için eğitici, eğlendirici ve güvenli içerik sunan tablet gazetesinin içinde oyunlar, yarışmalar, hediyeler, bulmacalar, güncel haberler ve bilgilendirici pek çok içerik yer alıyor.

Her hafta Cuma günü yayımlanan güncel içeriği ile Hürriyet Çocuk Kulübü tablet gazetesi, AppStore ve Andorid mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor.

Ödüllü yarışma: Kidzania ve Karlar Ülkesi

Muhteşem bir hafta sonu hediyesi çocuklarınızı bekliyor. Hürriyet Çocuk Kulübü, Ülker işbirliği ile yürütülen ödüllü yarışmaya sizi davet ediyor ve size Kidzania’ya gitme ve “Karlar Ülkesi” filmini çocuğunuzla ücretsiz izleme şansı sunuyor.

Her Cuma yenileniyor

Hürriyet Çocuk Kulübü tablet gazetesinin içeriği her Cuma günü yenileniyor. Bu haftaki sayının içinde birbirinden güzel yarışmalar yer alıyor. Kidzania ve Karlar Ülkesi filmine hediye kazanmak için “Ülker Çocuk Sinema Şenliği’nde senin filmin oynasa nasıl bir film olurdu?” sorusuna çocuğunuz ile birlikte yanıt verin, yanıtı da hck@hurriyet.com.tr e-posta adresine gönderin, kazanın.

Uygulamayı ücretsiz indirmek için tıklayın!

AppStore
Android 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle