GeriEtkinlikler Kidycity.com’dan kazandıran sepetler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kidycity.com’dan kazandıran sepetler

Kidycity.com’dan kazandıran sepetler

Sen de sepetini doldur, birbirinden farklı hediyeler kazan!

Anne ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan online alışveriş sitesi www.kidycity.com’un Facebook sayfasında yepyeni bir uygulama başladı. 14 Ekim’e kadar devam edecek ‘Kidycity Hediye Sepeti’ uygulamasına katılıp sepetini dolduran herkes anında Kidycity.com’da kullanabilecekleri 20 TL hediye çeki, her hafta beş çocuk ise ‘Kidycity Hediye Sepeti’ kazanacak.

Kidycity.com, yeni sezona indirimle başlıyor. ‘Kidycity Hediye Sepeti’ uygulamasında katılan herkes anında yeni sezon ürünlerinde kullanabilecekleri 20TL hediye çeki kazanıyor. Facebook üzerinden başlayan ‘Kidycity Hediye Sepeti’ uygulamasında ‘Odamda Mutluyum’, ‘Yerim Seni Ham Ham’, ‘Bıcı Bıcı Yapalım’, ‘Uyuyalım Büyüyelim’ ve ‘Gezmeye Gidiyorum’ konseptlerinde beş farklı sepet bulunuyor. Dilediği konseptte belirlenen ürünler ile sepetini dolduran her çocuk, anında Kidycity.com’da 60TL’lik alışverişte kullanabileceği hediye çeki kazanacak.

Her katılımcının her hafta bir sepet doldurma hakkı bulunurken üç başarılı arkadaş daveti gerçekleştiren katılımcılar, aynı hafta içinde farklı bir sepet doldurma hakkı daha elde edecek. Ayrıca her hafta Kidycity ekibi tarafından katılımcılardan seçilecek beş farklı kişi, güvenilir ve seçkin markaların anne, bebek ve çocuklar için hazırlanan ürünlerle dolu beş farklı ‘Kidycity Hediye Sepeti’ kazanacak.

Her hafta 5 şanslı kişiye hediye edilecek bu sepetlerde neler var? Öğrenmek için tıklayın!

Kampanya sonunda sekiz çocuk Kidycity.com tanıtım filmi yıldızı olacak

Beş hafta sürecek ‘Kidycity Hediye Sepeti’ uygulamasının sonunda Kidycity ekibi tarafından seçilecek sekiz çocuk Kidycity.com tanıtım filminde oynama şansı elde edecek. Çocukların bir film yıldızına dönüşeceği tanıtım filmi, internet sitelerinde, bloglarda, sosyal medya kanallarında ve her türlü dijital mecrada yayınlanacak.

Uygulama hakkında detaylı bilgi ve katılım için; apps.facebook.com/kidyhediyesepeti

False