GeriEtkinlikler Kidycity.com’da yılbaşına özel kargo bedava!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kidycity.com’da yılbaşına özel kargo bedava!

Kidycity.com’da yılbaşına özel kargo bedava!

Anne ve çocukların ihtiyacı olan her şey bir arada.

Anne ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan online alışveriş sitesi Kidycity.com’da yılbaşına özel büyük avantaj dönemi başladı.

Yeni yılda da alışveriş keyfini doyasıya yaşatacak olan Kidycity.com, Aralık ayı boyunca tüm alışverişlerde yılbaşına özel kargo bedava fırsatı sunuyor.

Kidycity.com’da ihtiyacınız olan her şey bir arada!

Anne, bebek ve çocuklar için yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürünün bir arada beğeninize sunulduğu Kidycity.com’da aradığınız tüm ihtiyaçlara tek bir adresten sahip olabilirsiniz.

Dünya çocuk modasına yön veren Kanz, Pampolina, Steiff, Kathe Kruse, S&D, Whoopi, Doll gibi markaların sınırlı sayıdaki yüzlerce çeşit outlet ürününe %70’e varan indirimlerle ulaşabilirsiniz. Bu markaların 2013/2014 Sonbahar/Kış Sezonu için hazırladığı yepyeni koleksiyonları da %50’ye varan indirim fırsatlarıyla Kidycity.com’da bir tık uzağınızda!

Bebek çocuk giyim ve aksesuar, bebek arabası, oto koltuğu, mama sandalyesi, beslenme, sağlık, oyuncak, bebek odası ve kitap kategorilerinde binlerce çeşit ürün Kidycity.com’da... Evinizden, iş yerinizden, oturduğunuz yerden siparişinizi verin, tüm ihtiyaçlarınız ayağınıza kadar gelsin! Ücretsiz kargo kampanyasındaki son günleri yakalamak için acele edin!

Online alışveriş: www.kidycity.com
Facebook: www.facebook.com/kidycity
Twitter: www.twitter.com/kidycity
Blog: blog.kidycity.com

False