GeriAlışveriş Kickers'dan Renkli Çocuk Ayakkabıları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kickers'dan Renkli Çocuk Ayakkabıları

Kickers'dan Renkli Çocuk Ayakkabıları

Yaz trendleri çocukların ayağına geliyor.

Dünya ayakkabı modasının öncülerinden Kickers, şimdi yaz trendlerini çocukların ayaklarına getiriyor. Yaz koleksiyonunda birbirinden güzel ve keyifli modellere yer veren marka, rengarenk tasarımları ile de çocukların hem hayallerine hem adımlarına renk katıyor.

Moda denilince hep büyükler akla geliyor. Oysa çocuklar da modanın ilgi odağı olma yolunda ilerliyor. Kusursuz ayakkabıyı üretmek ve ayakkabı modasını değiştirmek için 1970 yılında yola çıkan KicKers da çocuklara 2011 yaz koleksiyonu ile modaya ayak uydurma şansı sunuyor.

KicKers’ın tasarımlarına bu yıl renkler damgasını vuruyor. Çocukların renklere olan tutkusunu bilen marka, onları hayalleri kadar renkli ayakkabı modelleri ile yaz modasına adım atmaya çağırıyor. Koleksiyonunda 2 aydan 12 yaşına kadar her çocuk için tasarımlar bulunan KicKers’ta dayanıklılık ve esneklik gibi özellikler de öne çıkıyor. Yürüme öncesi ayakkabıları ve ilk adım ayakkabıları grubunda çocuğun yürümesini kolaylaştıran ve ayak gelişimini destekleyen özel tasarım dikkat çekiyor. Öte yandan yaşça daha büyük çocukların zevklerine seslenecek, günlük hayatlarında kolaylıkla kullanabilecekleri aynı zamanda oynarken de rahat edebilecekleri tasarımlarda şıklık öne çıkıyor. KicKers, şıklığa verdiği önemi rahatlığa da gösteriyor.

KicKers 2011 ilkbahar-yaz koleksiyonu, bebek ve çocuk ayakkabısı tasarımlarıyla seçkin mağazalarda sizleri bekliyor.

False