GeriAlışveriş KFC'den Serinleten Lezzet
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

KFC'den Serinleten Lezzet

KFC'den Serinleten Lezzet

Krushers ile yazın tadına doyamayacaksınız!

Taklit edilemez lezzetler yaratan KFC, şimdi de gerçek parçacıklarla dolu KFC Krushers’ı çilekli, çikolatalı ve karamelli çeşitleriyle müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tropikal Meyveli ve Muzlu Smoothie’ler ise parti havasına girmek isteyenlerin tercihi.

Serinletici, hafif tatlı, çarpıcı, biraz da baştan çıkarıcı... KFC’nin yepyeni yaz içeceği Krushers’tan vazgeçemeyeceksiniz.

Krushers’ın tadını çıkarırken çiğneyebileceğiniz kıvamda gerçek parçacıklarla karşılaşıyor, gerçek bir lezzet devriminin şahidi oluyorsunuz!

KFC Krushers’ın yavaşça eriyip ağzınızda dağılmasını mı tercih edersiniz, içindeki parçacıkları çiğneyerek mi tadını çıkarırsınız size kalmış ama gerçek bir lezzet fırtınasına şimdiden hazır olun!

Çilekli, Çikolatalı ve Karamelli Krushers

Gerçek çilek parçacıklarıyla dolu Çilekli Krushers tam bir yaz içeceği. Hafif tatlı ve havai. Pembe gözlüklerinizi takıp Çilekli Krushers’ınızı içerken dünya toz pembe bir renge bürünüyor.

Gerçek çikolata parçacıklarıyla dolu serin sularda yüzmeyi hayal edenleri Çikolatalı Krushers tam kalbinden vuruyor.

Karamelli Krushers ise karamel keyfini hiçbir şeye değişmem diyenlerin favorisi oluyor. Kristalize olmuş karamel parçacıklarının damağınızda erirken bıraktığı lezzete bayılacaksınız!

Krushers’ın yepyeni smoothy çeşitleri Tropikal Meyveli Smoothie ve Muzlu Smoothie ise parti havasına girmek isteyenlerin tercihi. Gözlerinizi kapatıp Smoothie’nizin tadını çıkarırken, kendinizi Hawaii’de bir plaj partisinin tam ortasında hissedebilirsiniz…

False