GeriEtkinlikler KFC Lezzeti Gaziantep’te!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

KFC Lezzeti Gaziantep’te!

KFC Lezzeti Gaziantep’te!
Abone Ol google-news

Kentucky Fried Chicken lezzeti...

Güneydoğu’nun Paris’i olan Gaziantep Tavuk’ta lezzetin bir numaralı adresi olan KFC kavuştu! 5 Mayıs Perşembe günü Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde Gaziantepli lezzet tutkunlarıyla buluşan KFC’nin Türkiye’deki toplam restoran sayısı böylece 59’a ulaştı

11 baharatlı gizli tarifiyle tüm dünyanın sevdiği tavuk restoran zinciri KFC, Türkiye’deki restoran sayısını hızla artırmaya devam ediyor. KFC’nin Gaziantep’teki ilk restoranı 5 Mayıs Perşembe günü Sanko Park AVM’de açıldı. Zengin yemek kültürleriyle tanınan Gaziantepliler, KFC restoranını ilgiyle karşıladı.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Balıkesir ve Adana’dan sonra şimdi de Gaziantepli lezzet tutkunlarıyla buluşan KFC’nin Türkiye’deki toplam restoran sayısı böylece 59’a ulaştı. KFC ve Pizza Hut’ın Türkiye’deki franchise haklarını elinde bulunduran Turkent Gıda A.Ş.’nin CEO’su Serhan Süzer ve Genel Müdürü Osman Kırık da açılışta hazır bulundu.

Turkent Gıda A.Ş. CEO’su Serhan Süzer açılışta yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi, Süzer Grubu olarak köklerimiz Gaziantep’e uzanıyor ve Turkent A.Ş. de Grubumuz çatısı altında faaliyet gösteriyor. Bu nedenle doğduğumuz topraklara yeni bir yatırım daha yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. KFC lezzetlerini Gazianteplilerle buluşturmak da ayrı bir mutluluk bizler için. Zengin yemek kültürleriyle tanınan Gaziantepli hemşerilerimize KFC’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etmek isterim,” dedi.

Turkent Gıda A.Ş. Genel Müdürü Osman Kırık ise sektöründe lider konumda bulunan KFC’nin 59 restoran sayısına ulaştığını belirtti: “Orijinal KFC lezzetinin sırrı, tavukların etrafındaki çıtırlarda gizli. Bu malzemenin çok özel formülü, KFC’nin özenle seçilmiş tavuk parçalarına benzersiz bir tat veriyor. KFC lezzetleri bu nedenle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Gaziantep’teki ilk KFC restoranı, Türkiye genelindeki 59. restoranımız oldu. Önümüzdeki dönemde yeni restoranlar açmaya devam edeceğiz.”

KFC’de Neler Yok ki?

Hot Wings, yani acı severleri kanatlandıran tavuk kanatları; Toasted Twister ise sadece KFC’de bulabileceğiniz eşiz bir tavuk dürüm. Parça Tavuk; Paniniler; Burgerler ve diğerleri…

KFC’nin birbirinden lezzetli seçeneklerini evinize sipariş vermek isterseniz 444 3 555 numaralı çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz.

KFC Gaziantep

Adres: Sanko Park Alışveriş Merkezi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Mağaza No: F371 Şehitkamil, Gaziantep 

False