GeriEtkinlikler Keyifle okuyacağınız bir roman “Olduğu Kadar”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Keyifle okuyacağınız bir roman “Olduğu Kadar”

Keyifle okuyacağınız bir roman “Olduğu Kadar”

Gerçekliği irdeleyen Feyyaz Yiğit sorularına cevap arıyor.

"Üç Günlük Dünya Edebiyatı" adını taşıyan ve Çağdaş Türk Edebiyatını yaratma iddiasındaki bu akımın ilk yazarı Feyyaz Yiğit ilk kitabı “Olduğu Kadar” ile 6 Eylül’de okuyucu karşısına çıktı.

Okuyan Us Yayın’dan çıkan bu kitap, hayatta her şeyi olduğu kadar olarak nitelendirmektedir. Hayatın aslında biz nasıl görmek istiyorsak o kadar olduğunu anlatan bu kitap keyifle okunacak bir roman.

Kitabın arka kapağı...

“Öyle güçlü bir zırh ki “olduğu kadar”. Her zaman ve her şeye, gerekli veya gereksiz söyleyiver gitsin. Kendi kendine durduğun yerde arka arkaya beş bin kere söyle istersen. Tanıdığım ve tanımadığım herkes, biliyorum ki olduğu kadarıyla yetiniyor. Dünya çirkin bir yer olsun istiyorsan, “olduğu kadar” çirkindir. Birisini çok mutlu etmek istersen eğer, “olduğu kadar” mutlu edersin onu. Olduğu kadarı seni rahatsız ediyorsa, ona yine olduğu kadar itiraz edebilirsin.

“Olduğu kadar” dünyadaki bütün sorulara verilebilecek en güçlü cevaptır. Ama yine de hiçbir zaman “TAM” olarak tatmin edemez kimseyi. Özü gereği yine “olduğu kadar” tatmin etmek zorundadır. Tam değilse eksiktir, eksik “olduğu kadar” tamdır.”

False