GeriAlışveriş Keyif Bebesi Mobil Uygulamasıyla IOS ve Android'lerde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Keyif Bebesi Mobil Uygulamasıyla IOS ve Android'lerde

Keyif Bebesi Mobil Uygulamasıyla IOS ve Android'lerde

En iyi, en farklı, en işlevsel anne-çocuk ürünlerini bir araya getirmek için yola çıkan ve ürün gamını sürekli genişleten Keyif Bebesi, yeniliklerine de tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın en iyi markalarının yanı sıra, Türkiye’de çok iyi ürün ve tasarımlara imza atan markaları bir araya getirerek fark yaratan Keyif Bebesi, IOS ve Android için hazırladığı mobil uygulamasını yayına aldı.

Bu uygulama ile anne-bebek sektörüne de yeni bir soluk getiren Keyif Bebesi’nde alışveriş yapmak artık daha da kolay olacak. Çünkü Keyif Bebesi tüm ürünleriyle, her an telefon ve tabletlerinizde alışverişe hazır bir şekilde sizi bekliyor.

En güzeli de Keyif Bebesi, konsept anne-bebek siteleri arasında ilk mobil uygulama yayınlayan marka olmanın heyecanını yaşıyor.

200’e yakın marka ve 10000’in üzerinde özel ürün ile size anne, bebek, çocuk, hatta çocuklu evde yaşam ve doğal/organik ürünler konusunda şahane alternatifler sunarken, kolay ve keyifli alışveriş için kendini geliştirmeye devam edecek.

Keyif Bebesi Mobil Uygulamasıyla IOS ve Androidlerde

Aslında her girişim hikayesi gibi ihtiyaç sonucu doğan bir marka Keyif Bebesi. Kurucusu Burcu Bayraktar Beştaş, kızı Eliz için aradığı markaların Türkiye’de olmadığını, olanları da bir çok farklı nokta ve satış ağında satıldığını görünce, bu markaları bir araya toplamak için harekete geçti ve Keyif Bebesi Mini Mağaza’yı hayata geçirdi. 9 marka ve 200’e yakın ürün ile başlayan bu alışveriş macerası, yaklaşık 2 senede 200’e yakın marka ve 10000 üzeri ürün çeşidine ulaştı.

 

Keyif Bebesi Mobil Uygulamasıyla IOS ve Androidlerde
 

Şu an bir anne adayının ihtiyaçların, yeni doğan bebeğin alışverişine hatta büyümüş ve 12 yaşına gelmiş bir çocuğu oyuncak seçeneklerine kadar her ihtiyaca cevap verebilen Keyif Bebesi, kullanıcı istatistiklerini incelediğinde ve gelen sorularla bir mobil uygulama zamanı geldiğini hissetti ve kısa bir süre için tamamlanan uygulamasını hem IOS, hem de Android markete yükledi.

False