GeriAlışveriş Kerastase Soleil ile bu yaz saçınız da güneşi sevecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kerastase Soleil ile bu yaz saçınız da güneşi sevecek!

Kerastase Soleil ile bu yaz saçınız da güneşi sevecek!

Saçı koruyan, onaran ve parlaklık kazandıran muhteşem koruma üçlüsü.

Kérastase Soleil Serisi bu yaz da size güneşte saç güzelliği ve korumasında profesyonel uzmanlığını sunuyor. Saçı koruyan, onaran ve parlaklık kazandıran muhteşem banyo, maske ve koruma üçlüsü ile bu yaz saçınız da güneşi sevecek. 

Kışın ardından heyecanla beklediğimiz yaz tüm parlaklığıyla geldi. Hepimiz yazın tüm güzelliklerini doyasıya yaşamak istiyoruz. Ama bu yaz da güzelliğimize güzellik katmaya devam etmek için güneşin tadını dikkatli bir şekilde çıkarmalıyız. Güneş tüm sıcaklığıyla bizi cezbederken cildimiz gibi saçlarımıza da aynı özenle bakmalıyız. Tıpkı güneşe çıkmadan cildimize sürdüğümüz koruyucu kremler gibi, saçlarımızın da canlılığını yitirmemesi ve göz alıcı şekilde parlaması için koruyucu bir bakıma ihtiyacı vardır. Güneş ışınları ve su (deniz, havuz) saçları yıpratabilir ve saçların zayıflayıp parlaklılığını ve canlılığını kaybetmesine sebep olabilir.  

2013 güneş bakım programı: Saçınız güneşi tüm gün sevsin

Yazın keyfini çıkarırken, Soleil Serisi saçlarınızı korur, onarır ve güzelleştirir.
Güneşe çıkmadan önce ve güneş sırasında koruyucu bakım ürünleri, tamamen stilinize özel tasarlandı. Yeni Micro-Voile Protecteur Koruyucu Bakım ile saçlarınıza doğal bir görünüş verebilir ve görünmez hafiflikte bir koruma ile günün keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. 

Süt ve yağdan oluşan çift fazlı Huile Lactée Besleyici ve Koruyucu Bakım ile asi ve elektriklenen saçlarınızı kontrol altına alabilir saçlarınızı doğal bir görünümle koruyabilirsiniz.

Yeni Huile Généreuse Koruyucu Bakım Yağı ile saçlarınızı korurken güneş altında parlak ve ışıltılı saçlarla tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. 

Kérastase Soleil koruyucu bakımlar

Güneş sonrası saç banyosu ve hassaslaşmış saçları onaran güneş sonrası yapılandırıcı bakım sütü ve maskesi ile saçlarınız tüm gün güneşin keyfini sürecek.

Güneş altında saçlarınızı şımartmak için Kérastase Soleil…

www.kerastase.com

False