GeriAlışveriş Kendi Meyve Suyunuzu Hazırlayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kendi Meyve Suyunuzu Hazırlayın!

Kendi Meyve Suyunuzu Hazırlayın!

Tamamen ev yapımı...

Grip salgınlarından korunmada önemli rol oynayan ve sağlıklı beslenmenin temeli olan meyve sularını taze taze evinizde hijyenik bir şekilde elde etmek, bu meyve sıkacağı ile mümkün!

Yüksek performans sağlayan 700 W’lık güçlü motoru ile Profilo’nun MP 7000 yeni meyve sıkacağı 2 kademeli hız ayarı sayesinde istediğiniz meyve ve sebzeyi çok kısa sürede presleyerek sıkıyor. Meyve sıkacağının geniş meyve ve sebze besleme ağzı sayesinde meyve ve sebzeleri kesmeden bütün halde atarak kolayca suyunu sıkmak mümkün. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci ile meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkan Profilo’nun MP 7000 meyve sıkacağının paslanmaz çelik ünite ağzı da uzun süre sağlıklı şekilde kullanım olanağı sunuyor.

Otomatik posa atma fonksiyonu, çıkartılabilen yüksek kapasiteli posa kabı, kaymayı engelleyen lastik ayaklar sayesinde sarsıntısız çalışma özelliği ve köpük ayraçlı kabıyla kullanımı son derece rahat ve pratik bir ürün. Profilo MP 7000 meyve sıkacağının, dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız olan kapak sistemi etrafın kirlenmesini engellerken, tüm parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması meyve ve sebze suyu sıkma konusundaki son bahaneleri de ortadan kaldırıyor!

MP 7000’nin aktif motor yönetimi sayesinde meyve sıkacağı sadece parçalar komple monte edildikten sonra çalışan özel emniyet sistemine sahip. Bu nedenle de yaralanma veya sıçrama riski olmadan son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Üstelik Profilo sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için düşünülmüş bu ürünü Mart ayı boyunca çok özel bir kampanya ile tüketicisi ile buluşturacak. Profilo’nun MP 7000 kodlu, şık tasarımlı katı meyve sıkacağı Mart ayı boyunca uygun fiyatlarla!

False