GeriAlışveriş Kanz Sonbahar/Kış koleksiyonları rengarenk
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanz Sonbahar/Kış koleksiyonları rengarenk

Kanz Sonbahar/Kış koleksiyonları rengarenk

Küçük bey ve küçük hanımlar bu koleksiyona bayılacak!

Kanz’ın, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı birbirinden güzel koleksiyonlar vitrinlerde sahiplerini bekliyor. 0-12 yaş grubundaki çocuklara özel renkli ve şık yeni sezon ürünleri Kanz ve S&D mağazalarında yerini aldı.

Türkiye genelinde 100’e yakın noktada hizmet veren ve dünya çocuk modasının öncülerinden Kanz ve S&D mağazaları, Sonbahar/Kış sezonunu birbirinden renkli ve özgün tasarımların buluştuğu ünlü markaların koleksiyonları ile karşılıyor. Kanz, Pampolina, Steiff, S&D, Kathe Kruse, Check-in, Doll ve Whoopi gibi dünyaca ünlü markaların 2013/2014 Sonbahar/Kış sezonlarında yer alan en şık kıyafetler Kanz ve S&D mağazalarında tüm çocukları bekliyor.

[fotogaleri=592]

Küçük adamlar ve süslü kızların tarzlarına uygun her şey bu koleksiyonlarda

Bu sezonda da farklı temalarda 0-12 yaş grubundaki tüm çocuklara hitap etmeyi hedefleyen Kanz ve S&D mağazalarında kaliteli, renkli ve farklı tarzlarda pek çok tema bulunuyor. Küçük prensesler tarzlarına uygun her parçayı ‘My First Love’da bulacak. ‘Civilezed Boys’daki ekose süveterler tam da küçük adamlar için.

Sezonun en trend rengi yeşilin tüm tonları ‘School Bus’ta. Hem spor hem de klasik ürünlerin bulunduğu bu tema 1-6 yaş grubundaki küçük beylerin vazgeçilmezi olacak. Modayı yakından takip eden, şıklığından ödün vermeyen, pembe düşkünü kızlar yeni sezon da ‘Uptown Girls’ü seçecek. Pembenin en güzel tonlarındaki günlük ve şık elbiseler kalitesi ile 4-12 yaş genç kızların gözlerini kamaştıracak. Rengarenk giyinmek isteyen 4-12 yaş grubundaki tüm erkekler, aradıklarını ‘American Sports’ta bulacak.

Kanz ve S&D mağazaları ‘Basics’ ürünleri ile ise tüm çocukların ihtiyaçlarını karşılamada vazgeçilmez olacak. Evde, sokakta veya kreşte… Çocuklar her yerde bu temadaki ürünler ile özgürce hareket edecek.

Size en takın Kanz ve S&D mağazasına ulaşmak için: www.kanz.com.tr

Online alışveriş için: www.kidycity.com

False