GeriEtkinlikler Kansere çözüm var!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kansere çözüm var!

Kansere çözüm var!
Abone Olgoogle-news

Kansere çözüm aranıyor.

Hayy Kitap'tan çıkan 'Kansere Çözüm Var' adlı eser, en güncel bilimsel veriler, en son tedavi teknolojileri ışığında kansere çözüm bulmaya odaklanıyor.

Kitap, sağlıklı insanların ve özellikle çocukların kanserden korunmaları için güçlü bir zırh rehber, diğer yanda bir kanser hastasının tüm ihtiyaçlarına yanıt veren bir yol arkadaşı. Kitapta yer alan bazı konular: Türkiye kanserle nasıl savaşıyor? Kanser çeşitlerine göre tedavi yöntemleri ve kanserden korunma yolları, Çocuklarda kanser nasıl önlenir? Hangi kanserde hangi bitki kullanılır?

Kitap, gerek kanserden koruyucu yaşam tarzı gerek tedavide izlenecek adımlar gerekse tedaviyle birlikte uygulanacak tamamlayıcı önlemlerle ilgili son derece somut ve uygulanabilir reçeteler sunuyor. 

Kitapta Prof. Dr. A. Murat Tuncer, Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, Prof. Dr. Erkan Topuz, Prof. Dr. M. Alp Özkan, Doç. Dr. V. Canfeza, Prof. Dr. Ahmet Aydın, Prof. Dr. M. Canan Efendigil Karatay, Dr. Yavuz Dizdar, Mennan Aysan Kuzanlı, Prof. Dr. Süleyman Daşdağ, Prof. Dr. Selim Şeker, Yrd. Doç. Dr. Erol Ergüler, Doç. Dr. Öznur Özdoğan'ın soru-cevap şeklinde hazırlanmış makaleleri yer alıyor.

www.hayykitap.com

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle