GeriAlışveriş Kaliteli Uyku için Cellini Love Wave…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaliteli Uyku için Cellini Love Wave…

Kaliteli Uyku için Cellini Love Wave…

İnsan eli gibi masaj yapabilen tek yatak modeli!

Türkiye’nin masaj koltuğunda lider markası Cellini, insan eli gibi masaj yapabilen tek yatak modeli Love-Wave ile kaliteli uyku dönemi.

Love-Waveözel hava yastıkları sayesinde masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırdığı için hücrelerin canlanmasına, böylece kullanıcının daha sağlıklı bir vücuda sahip olmasına yardımcı oluyor. İki ayrı yatak ve bazadan oluşan, elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası ile sırt veya ayak kısmı aşağı ve yukarı olarak istenilen açıda ayarlanabiliyor. Love-Waveoturuş veya yatış pozisyonunu milimetrik olarak ayarlayarak, masaj severlerin rahat etmesini sağlıyor.

Love-Wave yatak modeli küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek alerjik reaksiyonları ortadan kaldırıyor. Köpük malzemesinin yapısında bulunan mikro delikler vasıtasıyla, vücudun hava alması sağlanarak uyku esnasında oluşan terleme de önlenmiş oluyor. Isıya duyarlı ve hafızalı köpük malzeme ile vücudun uygulamış olduğu basıncın dağılımı en iyi şekilde sağlanabiliyor. Baskı alanı oluştuğunda yükü bütün alana dağıtana kadar esneyerek omurganın doğal pozisyonunu almasına yardımcı oluyor. Bu şekilde kullanıcı omuz, sırt ve bel ağrılarından arınarak rahat bir uyku keyfi sürüyor. Aynı zamanda Love-Wave gerilimi azaltarak uykusuzluk, uyuşma ve horlama gibi tüm problemleri engelliyor.

Uzun ömürlü kullanımı olan Love-Wave ezilme ve baskıya dayanıklı yapısıyla deforme olmuyor. Malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce koruyarak size rahat bir uyku keyfi sunuyor.

False