GeriEtkinlikler Jurassic Land'den kadınlara özel hediye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jurassic Land'den kadınlara özel hediye

Jurassic Land'den kadınlara özel hediye

Dinozorların dünyasına yolculuk.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde on bin metrekare alan üzerine kurulu, Türkiye’nin en büyük tema parkı Jurassic Land, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınlara ücretsiz giriş imkanı sunuyor.

Soyları 65 milyon yıl önce tükenmiş olan dinozorların yeniden hayat bulduğu Jurassic Land, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 10:00-15:00 saatleri arasında tüm kadınlara ücretsiz giriş sunarak onların bu özel günlerini kutluyor. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan ve yılın her günü gezilebilen Jurassic Land, ziyaretçilerini heyecan ve adrenalin dolu bir yolculuğa bekliyor!

70 dinozorun birebir replikalarının yer aldığı Jurassic Land, çocuklara olduğu kadar büyüklere de unutulmaz bir deneyim yaşatıyor! Farklı dönemlere ait dinozor iskeletleri, fosil ve yumurtalarının sergilendiği müze bölümü, mağara şeklinde tasarlanmış kazı alanı, Türkiye’nin ilk ve en büyük hareketli sinema salonu olan Juracopter’da dünyanın önde gelen tema parklarına animasyon fimler tasarlayan Nicholas Koenig’in kreatif direktörlüğünde hazırlanan ve dinozorların nefesini ensenizde hissettiren 4 boyutlu, 6 efektli sinema deneyimi ve dinozorlara dair daha birçok sürprizi ile Jurassic Land, tüm çocukları, aileleri ve dinozor tutkunu yetişkinleri ziyarete bekliyor!

www.forumistanbul.com.tr

False