GeriAlışveriş Jujube ile Shopping Fest
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jujube ile Shopping Fest

Jujube ile Shopping Fest

Shopping Fest indirimleri çocuk modasında...

Jujube İstanbul Shopping Fest’e özel 40 gün 40 gece boyunca yeni sezon ürünlerinde % 20 indirim uyguluyor.

Çocuk modasına yön veren markalardan biri olan Jujube 18 Mart - 26 Nisan tarihleri arasında 40 gün 40 gece boyunca alışveriş ve eğlence çılgınlığının yaşanacağı İstanbul Shoping Fest’e özel çocuklar için hazırlanmış tüm yeni sezon ürünlerinde % 20 indirim uygulayarak, festivale destek veriyor.

                      

Jujube ile Shopping Fest
 
Jujube ile Shopping Fest

0-6 yaş arası geniş bir çocuk koleksiyonu bulunan Jujube, çocukları için farklı kıyafetlerle tamamlamak isteyen ebeveynlere özel indirimli ve alternatifli ürünler sunuyor. 2 li takımlardan, tril tril elbiselere, şortlardan, şık bluzlara kadar birçok farklı seçeneğin yer aldığı Jujube Mağazalarında, çocuklarınız modayı yakından takip etmenin yanı sıra, 2011 ilkbahar/yaz sezonunda çok rahat edecekler.

Yeni sezonda özelikle beğeni toplayan ve gökkuşağı renklerinin yanı sıra bej ve kum renkli modeller çocukların favorisi olacak. Jujube’nin çocuklar için hazırladığı birbirinden şık koleksiyonuna da festival kapsamında yapılan bu özel indirim ile sahip olmak mümkün.

40 gün 40 gece alışverişin ve eğlencenin doyasıya yaşanacağı festival kapsamında sürecek bu büyük indirimden yararlanmak isteyenler, Jujube İstinyepark, Şaşkınbakkal ve Carousel bulunan mağazalarına uğrayabilir.

False