GeriEtkinlikler Johnny Deep ile “Tutku Günlükleri”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Johnny Deep ile “Tutku Günlükleri”

Johnny Deep ile “Tutku Günlükleri”

Karanlık işler ve zor iki seçenek.

Yönetmen ve senaristliğini Bruce Robinson’ın yaptığı, yapımcılığını ve başrol oyunculuğunu Johnny Depp’in üstlendiği “Tutku Günlükleri” 6 Ocak 2012’de vizyona giriyor.

Hunter S. Thompson’ın ilk romanlarından biri olan “The Rum Diary”den uyarlanan “Tutku Günlükleri”, seyyah gazeteci Paul Kemp’in (Johnny Depp) akıl almaz hikayesini anlatıyor. New York’un karmaşasından, gürültüsünden ve Eisenhover dönemi Amerikası’nın ezici teamüllerinden sıtkı sıyrılan Kemp, soluğu saf ve bozulmamış bir ada olarak gördüğü Porto Riko’da alır. Burada ezik bir editör olan Lotterman (Richard Jenkins) tarafından yönetilen “San Juan Star” gazetesinde çalışacaktır. Adanın romla dolu yaşam tarzına hemen adapte olan Paul, bir süre sonra Sanderson’ın (Aaron Eckhart) dünyalar güzeli nişanlısı Chenault’ya (Amber Heard) abayı yakar.

Johnny Deep ile “Tutku Günlükleri”

Karanlık ve şaibeli müteahhitlik projeleri geliştiren bir işadamı olan Sanderson, adayı Amerika’nın zenginlerine hizmet veren kapitalist bir cennete çevirmeye çalışan ve sayıları gün geçtikçe artan uyanık “yatırımcı”lardan sadece biridir. Sanderson çirkin planlarını hayata geçirmek için Kemp’in yazılarını kullanmaya çalıştığında, gazetecinin önünde iki seçenek vardır: Kelimelerini bu namussuz işadamlarına rant sağlamak için kullanmak ya da hepsinin ipliğini pazara çıkarmak.

False