GeriEtkinlikler Jival'den Tasarım İpuçları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jival'den Tasarım İpuçları

Jival'den Tasarım İpuçları

Jival ile mücevherlerin dünyasına giriş.

Mücevherlerin büyülü dünyasının kapıları aralanıyor. Işıl ışıl, göz alan mücevherlerin gizemli dünyasında yer alan pek çok sır, “Jival Mücevher Atölyesi” ile gün yüzüne çıkıyor.

Jival çalışanları ve kuyumcularına yönelik hazırlanan ve mücevhere ait tüm detayların ve püf noktaların öğretildiği programlar, “Jival Mücevher Atölyesi” adı altında takı severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Uzman eğitmenler ve tecrübeli tasarımcılar eşliğinde iki ayda bir gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarına Jival müşterileri ücretsiz katılabiliyor.

Tasarım ipuçlarından malzeme bilgisine, farklı taşların özelliklerinden, takı alırken dikkat edilmesi gerekenlere kadar birçok konuda fikir edinmek isteyenleri bir araya getiriyor. Takı severler aldıkları eğitimlerin sonunda ömür boyu kullanacakları mücevherleri seçerken daha dikkatli bir gözle bakmayı öğreniyor. Belirli dönemlerde çocuklara özel etkinliklerin de organize edileceği, Jival’in Nuruosmaniye merkez binasında gerçekleşen eğitimler en az beş, en fazla 20 kişilik gruplar halinde düzenleniyor.

False