GeriEtkinlikler “Jessie” ile kahkaha fırtınası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Jessie” ile kahkaha fırtınası

“Jessie” ile kahkaha fırtınası

"Jessie" ile çok güleceksiniz!

Genç yıldız Debby Ryan’ın oynadığı Disney Channel’ın yepyeni sitcomu “Jessie” 10 Mart 2012 tarihinde 09:25’te yayın hayatına başladı.

Disney Channel’ın yepyeni komedi dizisi Jessie, ABD’de yakaladığı 4.6 milyonluk izleyici kitlesi başarısı ile Cuma dizileri arasında son üç yılın en çok izlenen dizisi olarak kalpleri fethediyor. Başrolünü Suite Life on Deck ve 16 Wishes ile şöhreti yakalayan, 18 yaşındaki genç yıldız Debby Ryan üstleniyor.

Dizinin konusu

Büyük hayalleri olan kasabalı Jessie, yıldızlı geceleri geride bırakıp büyük şehrin parlak ışıklarını tercih ederek taşınmaya karar verdiğinde hayatının macerasına doğru yol alır. Tek başına olmaktan büyük bir heyecan duyan ve New York’tan asla korkmamaya kararlı olan Jessie, bir bakıcılık işini kabul eder ve kendini beğenmiş bir çift olan Morgan ile Christina ve onların dört çocuğu Emma, Ravi, Luke ve Zuri’nin yanına taşınır.

Önünde yepyeni fırsatlar kapısı açılan Jessie, yetişkinliğe ve büyük şehir hayatına adım atar. Bakıcılığını yaptığı çocukların desteğine ve tavsiyelerine ne kadar güvendiğini görmek kendisini bile şaşırtır. Diğer yandan, ailenin kahyası Bertram ve binanın 20 yaşındaki kapıcısı Tony, Jessie’nin ahlaki değerlerini kaybetmemesine yardımcı olmaktadırlar.

False