GeriEtkinlikler İzmir Kitap Fuarı başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İzmir Kitap Fuarı başlıyor

İzmir Kitap Fuarı başlıyor

İzmir Kitap Fuarı, 14-22 Nisan tarihleri arasında!

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile bu sene on yedincisi düzenlenen İzmir Kitap Fuarı 14-22 Nisan 2012 tarihlerinde Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda okurlarla buluşuyor.

Fuarın onur konuğu: Yaşar Aksoy

1947 yılında İzmir Karşıyaka’da doğan gazeteci yazar Yaşar Aksoy, 17. İzmir Kitap Fuarı’nın onur konuğu. İzmir ve Çeşme başta olmak üzere Ege kültür tarihine yaptığı araştırmalarla önemli katkılarda bulundu. Yaşar Aksoy fuar süresince çeşitli etkinliklerde konuşmacı olarak İzmir Kitap Fuarı’nda olacak.

Hollanda Palonia Dans Grubu 

31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın Onur Konuğu Hollanda yıl boyunca süren etkinlikler kapsamında İzmir Kitap Fuarı’na da katılıyor. Fuarda Hollanda kültürüne ait kitapların yer alacağı kitapların yanı sıra bir de dans gösterisi gerçekleştirilecek. Geleneksel folklorüne ait dansları sergileyecek Palonia dans grubu 20 Nisan Cuma günü İzmir Kitap Fuarı’nda olacak.

İzmir Kitap Fuarı, her gün 11.00-20.00, kapanış günü 22 Nisan 2012 tarihinde ise 11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

www.izmirkitapfuari.com

False