GeriAlışveriş İtalia İndependent’dan muhteşem gözlük koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İtalia İndependent’dan muhteşem gözlük koleksiyonu

İtalia İndependent’dan muhteşem gözlük koleksiyonu
Abone Olgoogle-news

Chiara Ferragni işbirliğiyle özel “Kapsül Koleksiyon”u hazırlandı.

İtalia Independent, dünyaca ünlü moda bloggerlarından Chiara Ferragni ile iş birliği yaparak özel “Kapsül Koleksiyon” hazırladı. Bu işbirliğinin “benzersiz, şık ve zarif” bir yansıması olan koleksiyon, Milano Design Week kapsamında düzenlenen partide tanıtıldı.

Karl Lagerfeld gibi önemli isimlerle yaptığı işbirlikleri ile dikkat çeken Italia Independent, son olarak The Blonde Salad blogunun yaratıcısı, dünyanın en ünlü moda bloggerlarından Chiara Ferragni ile ortak bir koleksiyon hazırladı. Biri unisex, diğeri kadın olmak üzere İki modelden oluşan ‘Italia Independent-Chiara Ferragni Özel Kapsül Koleksiyonu’, Milano Design Week kapsamında düzenlenen party’de basına tanıtıldı.

Chiara Ferragni tarafından sonsuz renk, şekil ve materyal kombinasyon alternatifleri arasından seçilen iki model, Italia Independent’ın uzmanlığında, teknoloji ve şıklığı başarılı bir şekilde buluşturuyor. Fark yaratan ve benzersiz tasarımlar peşinde olanlara yönelik hazırlanan koleksiyon, klasik tasarıma yaptığı modern dokunuşlarla, orijinal ve güçlü bir karakterin altını çiziyor.

Sosyal medya hesaplarında kısa sürede büyük takipçi sayısına ulaşan, dünyanın en önemli moda bloggerlarından Chiara Ferragni, Italia Independent işbirliği ile ilgili ”Italyan yaratıcılığına olan inanç ve tutkusunu paylaştığım Italia Independent markası ve Lapo Elkann ile ortak bir projeye hayat veriyor olmaktan dolayı inanılmaz mutluyum.” şeklinde konuştu. Italia Independent Kurucu Ortak ve CEO’su Andrea Tessitore ise “Bu işbirliği, bizler için Chiara’nın önde gelen temsilcilerinden olduğu internet dünyasında Italia Independent’ın etkinliğini güçlendirmek adına çok önemli bir fırsat…” dedi. 

Dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların etkinliklerine ev sahipliği yapan Milano Tasarım Haftası kapsamında tanıtımı yapılan Italia Independent – Chiara Ferragni işbirliği ile ilgili detayları, sosyal medyada #ChiaraIndependent hashtag’i altında takip etmek mümkün. 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle