GeriEtkinlikler İstinye Park, dünyaca ünlü sanatçıları ağırlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstinye Park, dünyaca ünlü sanatçıları ağırlıyor

İstinye Park, dünyaca ünlü sanatçıları ağırlıyor

Yazın enerjisini müzikle yakalamak isteyenlere eğlenceli dakikalar...

İstinye Park yaza müzikle dolu güzel bir giriş yapıyor! İlk konseri 5 Haziran’da dünyaca ünlü Grammy adayı Edson Corderio ile başlayacak olan ‘İstinyePark Tunes of June’, haziran ayı boyunca birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak. Açıkhavada müziğin keyfine varacağınız konser dizisinin ikinci konserindeyse ‘Glamour Girl’ şarkısıyla tüm dünyada büyük ilgi gören Avusturyalı şarkıcı Louie Austen, müzikseverlerle İstinyePark’ta biraraya gelecek.

Dünyaca ünlü şanatçıların performansları eşliğinde açıkhavada müzik dinleyerek neşeli, rahat ve eğlenceli vakit geçireceğiniz Tunes of June için İstinyePark’ın Facebook sayfası üzerinden yapılacak yarışmalarda, şanslı ziyaretçiler konser günü İstinye Park’ta ağırlanacak. Yazın enerjisini daha da güçlü hissedeceğiniz müzik performanslarıyla Haziran ayı boyunca her Çarşamba İstinye Park Markalar Sokağı’nda müzik severlerle buluşacak olan Tunes of June konserleri, dünyaca ünlü yıldızları ağırlamaya devam edecek.

Kadın sesiyle şarkı söyleyebilen ‘dünyanın sekizinci harikasi’

Eklektik repertuarı ve sahne performansıyla dünyanın dört bir yanında izleyenleri kendine hayran bırakacan Corderio; Brezilya samba ve bosa novadan, flamenko caz, disco ve operaya kadar pekçok farklı türde müziği pop tavrında dinleyiciyle buluşturuyor. Yakın zamanda Alman basını tarafından 4 oktavlık benzersiz sesiyle "dünyanın sekizinci harikası" ilan edilen Corderio, dünyanın her yerinde verdiği konserler ve katıldığı festivallerle geniş kitlelere ulaştı. Corderio gösterisinde Billie Holiday, Amalia Rodrigues, Edith Piaf ve Madonna gibi ilham aldığı kadın sanatçılardan esinlendiği performansıyla izleyicilerine unutamayacakları eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Glamour Girl’ün dünyaca ünlü şarkıcısı İstinye Park’ta!

İstinyePark’ta haziran ayının muhteşem akşamlarının tadını çıkaracağınız ‘Tunes of June’ konserlerinin ikinci konuğu ise geçtiğimiz yaz ‘Glamour Girl’ şarkısıyla tüm dünyada büyük ses getiren Avusturyalı şarkıcı Louie Austen olacak. 12 Haziran Çarşamba akşamı İstinyePark ziyaretçilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Austen, şarkıcılığın yanı sıra piyanist, akordeoncu, oyuncu, guitarist ama kendisini akordeoncu ve caz yorumcusu olarak tanımlıyor. Bugüne kadar dünyanın değişik yerlerinde sayısız konser veren ve pek çok albüm projesine imza atan Austen, geçen yaz dünyada ve Türkiye’de geniş kitlelere ulaşan Glamour Girl şarkısıyla kariyerinin zirvesine çıktı. Austen, İstinyePark Tunes of june’da bu kez bambaşka bir konsept ve yeni şarkılarıyla İstanbullu müzik severlerle buluşacak.

Adres: İstinye Bayırı Cad. No: 73 Sarıyer

False