GeriKişisel Bakım İşte Moda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Moda!

İşte Moda!
Abone Olgoogle-news

Giysilerimiz gibi aksesuarlarımız da bizi bir bütün olarak tamamlar.

Sonbaharın yaşandığı bu günlerde lacivert, kahve tonları ve zeytin yeşilleri ile vurgulayabileceğiniz leylak tonlarını, yaz aylarında biraz daha ağırbaşlı, zarif seçimler bekliyor.

İster ceketin içinden gözüken bluzun yakası ister baştan aşağı tüm kıyafet. Bu sezon dantel her yerde... Elbette baharın diğer trendleri tığ işi, uçuşan etekler ve şık jean kesimleri ile el ele yürüyor danteller. Dantelli bir kaşkorseniz ile tığ işi bir üstü etek boyu dantelli bir etekle, şık bir çift ayakkabı ve çantayla eşleştirip romantik anların tadını çıkarabilirsiniz. 

Metalik ayakkabılar, çantalar ve kemerler de bahar ve yaz aylarında kendinize ışıltı katmak için mükemmel seçimler. Yine gözde beyazlarınızla, parlak renklerle gece ve gündüz kullanabilirsiniz. Bu sezon metalik aksesuarlar eskiden olduğu gibi parıl parıl parlamıyor, daha sessiz ve sakin, uslu ışıltılar saçarak daha çok kullanım alanı sunuyorlar bize.

Sezonun ipuçları doğrultusunda aksesuar seçimlerinizi yaparken sadece modayı değil çalışıyorsanız profesyonel kimliğinizi de göz önünde bulundurmanızı hatırlatmak istiyorum. Günümüz rekabet koşullarında başarılı olmak ve iz bırakmak isteyen çalışan kadının modayı takip ederken verdiği mesajlara da dikkat etmesi gerekiyor. Giysilerimiz gibi aksesuarlarımız da bizi bir bütün olarak tamamlarken, verdikleri mesajlar söylediklerimizle çelişmemeli. Güven ve saygı uyandırmanız gereken ve işin ön planda olduğu bir düzenin bir parçasıysanız düzeni doğru temsil etmeniz gerekir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle