GeriAlışveriş İşte, Kids&Teens’in beklenen bebek odası koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte, Kids&Teens’in beklenen bebek odası koleksiyonu

İşte, Kids&Teens’in beklenen bebek odası koleksiyonu
Abone Olgoogle-news

Marka, bu koleksiyonunda önceliğini bebek sağlığı ve güvenliği olarak belirledi.

Heyecanla ve merakla beklenen bebek odası koleksiyonunu anne adaylarının ve annelerin beğenisine sunan Alfemo’nun Kids&Teens markası, bu alanda yaptığı üretimde “en önemli ve ilk önceliğini” bebeklerin sağlığı ve güvenliği olarak belirledi.

Kids&Teens, bebeklerin hassas bünyelerine uygun olarak geliştirilen, merkezi İsveç’te bulunan SP Technical Research Institute of Sweden ve TSE tarafından belgelendirilmiş, E0 normlarında malzemeyi bebek odalarında kullanan Türkiye’nin ilk ve tek markası oldu. Türkiye’de ilk E0 Formaldehit Emisyon Belgesi ile bir ilke imza atan Alfemo, Kids&Teens’in E0 normlarına uygun olarak ürettiği bebek odalarıyla insana ve yaşama verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

Mobilya malzemelerinde kullanılan bazı maddeler bebek sağlığını olumsuz yönde etkilemekte hatta bebekler için büyük bir tehlike ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle Avrupa Birliği, sağlık sorunları riski içermeyen ürünleri E1 standardı ile belgelemektedir. Ancak bebeklerin zayıf bağışıklık sistemine sahip olmaları sebebiyle, bebek odalarında çok daha sağlıklı ve güvenli olan, E0 normlarında malzeme kullanımı tavsiye edilmektedir. E0 standartlarındaki ürünler, sağlıklı ve güvenli olmasının yanı sıra antialerjk ve antibakteriyel özelliklere de sahiptir. 

Bütün Kids&Teens ürünleri ayrıca, çocukların güvenliği ve sağlığı için yalnızca yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip ürünlere verilen ve standartları Alman Standartlar Enstitüsü DIN (Deutscher Industrie Normenausschuss) tarafından belirlenen GS (Geprüfte Sicherheit) sertifikasını taşımaktadır.

Alfemo Kids&Teens, sağlıklı nesiller ve mutlu bir gelecek için tüm ebeveynlere, büyük bir sevgi ve heyecanla bekledikleri minikler için mobilya tercihlerinde mutlaka E0 Standartlarını ve GS Kalite Güvenlik Belgelerini sormalarını tavsiye etmektedir.

Dünyanın 45 ülkesinde Disney ile lisans anlaşması bulunan Alfemo Kids&Teens’in ayrıcalıklı tasarımları, renkleri, tüm serilere ait özel aksesuarları, sağlıklı ve güvenlikli mobilyaları Kids&Teens mağazalarında sizleri bekliyor.

False