GeriEtkinlikler İstanbul'da dev aile festivali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'da dev aile festivali

İstanbul'da dev aile festivali
Abone Olgoogle-news

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı yepyeni sürprizleri ile sizlerle!

Türkiye'nin en eğlenceli ve en trend aile buluşmasına hazır mısınız? Cevabınız 'evet' ise şimdiden planınızı yapın; çünkü İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı yepyeni sürprizleri ile 12-14 Aralık tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi'nde olacak.

3 gün sürecek olan aile festivali kapsamında, yeni yıl ve frozen temalı 15 parti düzenlenecek, dokuz tiyatro gösterisi yapılacak, çocuklara çınar ağacı fidesi hediye edilecek. İstanbul Kongre Merkezi'nin içine kurulan buz pistinde ise renkli gösteriler olacak. 

Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda neler var?

Bugs Bunny ve sevimli çetesi Tweety, Sylvester, Taz, Duffy Duck birbirinden güzel ve renkli şovları ve mutfak atölyesi ile fuarda çocuklarla hem eğlenecek hem mutfaktaki hünerlerini sergileyecekler.

Yılbaşı kutlamaları İBS’de başlayacak. 15 çılgın partiyle çocuklar kadar aileleri de unutulmaz anlar yaşayacaklar. Yılbaşını ister Noel babayla ister karlar ülkesinde kutlayacak aileler ve çocuklar daha dinlenmeye vakit bulamadan birbirinden ilginç atölye çalışmaları ve etkinlikler ile hem öğrenecek hem de marifetlerini sergileyecekler.

Bu yıl İBS’de tiyatro sever aileler de unutulmadı, fuar alanına kurulan tiyatro sahnesinde üç gün boyunca 9 kukla tiyatrosu sahnelenecek.

2 farklı konseptte 15 parti yapılacak!

Ailelere ve çocuklara unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, iki farklı konseptte hazırlanan 15 partiye de ev sahipliği yapacak. Noel Babalı Yeni Yıl partilerinde çocuklar müzik eşliğinde doyasıya eğlenecek, birbirinden ilginç aktivitelere katılacak, Noel Baba ile fotoğraf çektirecek.

Kışın bütün güzelliğini taşıyan Frozen Partiler’de çocuklar ve aileler karlar altında büyülü bir ortamda çılgınca dans edecek sonrasında fuar alanına kurulan Buz Pistinde kış rüyasına devam edecekler.

Çınar ağacınız İBS'den

Çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen İBS, kurulan botanik alanı ziyaret eden çocuklara çınar ağacı fidesi hediye edecek.

Yalvaç Ural, Yekta Kopan, Derya Baykal ve daha birçok sevilen yazar İBS’de.

İBS, üç gün boyunca Türkiye'nin duayen isimlerini de ağırlayacak. Yalvaç Ural, Yekta Kopan, Derya Baykal, Pınar Mermer, Elif Doğan, Tülin Kozikoğlu ve Duygu İçil'inde aralarında bulunduğu pek çok kişi hem ailelerle bir araya gelip sohbet edecek hem de kitaplarını imzalayacak.

Kazandıran yarışmalar

Sosyal medya kanalları üzerinden 10 farklı yarışma düzenleyen ve yaratıcı aileleri ödüllendiren İBS, fuar alanında da üç gün boyunca anne, baba ve çocukları kurulan özel alanlarda yarıştıracak. Birinci gelenler birinden güzel ve değerli hediyelerin sahibi olacak.

Detaylı bilgi için: www.ibsfuar.com

False