GeriEtkinlikler İstanbul Akvaryum'da dört yeni köpekbalığı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul Akvaryum'da dört yeni köpekbalığı!

İstanbul Akvaryum'da dört yeni köpekbalığı!
Abone Olgoogle-news

İstanbul Akvaryum'a mutlaka uğrayın.

İstanbul Akvaryum dört yeni kum kaplanı köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Güney Afrika’dan, İstanbul Akvaryum’a gelen kum kaplanı köpekbalıkları, ziyaretçilerin karşısına çıktı.

İstanbul’un cazibe merkezi İstanbul Akvaryum, ailesine yeni üyeler katılmaya devam ediyor. 16 tematik alanı ve Yağmur Ormanı, 1.500 farklı türde 15.000 canlısıyla tematik akvaryum olma özelliğine sahip İstanbul Akvaryum, dört yeni kum kaplanı köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Güney Afrika’dan gelen ve yaklaşık 2 metre boylarında olan dört köpekbalığı yaşamlarını İstanbul Akvaryum’da sürdürecekler.

İstanbul Akvaryumda dört yeni köpekbalığı

Genellikle geceleri ortaya çıkan, su yüzeyinde yüzen, suya batmasını ayarlamak için hava yutan ve böylece herhangi bir derinlikte kalabilen tek köpekbalığı türü olan kum kaplanı köpekbalıkları üç metreye kadar büyüyebiliyor. Mürenler ve küçük köpekbalıkları ile beslenen kum kaplanı köpekbalıklarının en bilinen özellikleri; hem üst çenede hem de alt çenede sürekli görünen, üç sıra arka arkaya dizilmiş, öne çıkık, uzun ve hançer formlu dişleri. İstanbul Akvaryum’da yaşamını sürdürecek dört yeni kum kaplanı köpekbalığı, ana tankta ziyaretçilerini bekliyor. 

www.istanbulakvaryum.com

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle