GeriEtkinlikler "İnce kesim lezzetler" chopStory ile Türkiye'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"İnce kesim lezzetler" chopStory ile Türkiye'de

"İnce kesim lezzetler" chopStory ile Türkiye'de

Gözünüzün önünde yapılan ince kesim 'chopping' şovu ile lezzet şöleni yaşayacaksınız.

Dünyanın en hızlı büyüyen sağlıklı yemek trendi ‘chop edilmiş’ salatalar Türkiye’ye chopStory ile geliyor. İlk şubesini 1 Aralık’ta Maslak Orjin Tower’da açan marka hızla büyümeyi hedeflerken, 15 Aralık’ta Bulvar 216’da ikinci şubesini açmaya hazırlanıyor.

chopStory lezzeti ve sağlığı buluşturuyor

“İnce kesim lezzetler” sloganı ile yola çıkan chopStory’de, başta dünyanın en çok sevilen salataları olmak üzere, nefis dürüm, sandviç, kahvaltı, cold-pressed tekniği ile hazırlanmış taze meyve suları ve sağlıklı tatlı seçenekleri müşterilerin beğenisine sunuluyor. Sağlık ve lezet düşkünü Özgür Alaz, Betül Aysel ve Aslı Aksu tarafından kurulan chopStory’nin danışmanlığını Gordon Ramsey ile yaptığı çalışmalar ve Masterchef’ten tanıdığımız Türkiye’nin gurur duyduğu ünlü şef Murat Bozok yapıyor. 

Alıştığımız restoranlardan çok farklı

chopStory pek çok yönüyle alıştığımız restoranlardan farklı. Gözünüzün önünde yapılan ince kesim “chopping” şovu ile lezzet ve görselliği birlikte sunuyor. chopStory mutfağında özel bıçaklar ile taptaze ürünler ince ince chop'lanarak tatların tam olarak karışmasını sağlanıyor, mükemmel lezzet harmonisi oluştururken ürünlerin yüksek besin değerleri de korunuyor. ‘İyi malzeme, iyi yemek’ felsefesini benimseyen chopStory’de her şey doğal, taze ve güvenilir üreticilerden tek tek seçiliyor.

Kendi yemeğinizi kendiniz yaratabilirsiniz

Başka yerde bulamayacağınız lezzetleri chopStory'de deneyebilirsiniz.Hardal otundan yedikuleye, yabani pirinçten taze kişnişe, cimcim karidesinden hakiki Kars gravyerine çok geniş seçenekelerden kendi yemeğinizi kendiniz yaratabiliyorsunuz. Sonrasında seçtikleriniz gözünüzün önünde incecik kesiliyor ve birbirinden nefis ev yapımı soslarla tatlandırılıyor. 

Yemeklerine sağlık katmak isteyenler için...

Vazgeçemediğimiz aktarımız da chopStory’de yerini alıyor. Yemeklerinize sağlık katmak için arı poleninden chia tohumuna, zerdeçalden zahtere süper besinlerle yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.

chopStory'de herkese uygun bir lezzet var

Veganlar, vejeteryanlar, glutensiz beslenenler de chopStory’den vazgeçemeyecek. chopStory farklı beslenme tercihleri için İstanbul’un en geniş menüsünü sunuyor.

Bilgi için;

Betül Demirayak
Telefon: 0535-290-7849
e-mail: betul@chopstory.com 

False