GeriAlışveriş İlkbahar Kiğılı ile Çok Hafif!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlkbahar Kiğılı ile Çok Hafif!

İlkbahar Kiğılı ile Çok Hafif!

Rahatlık ve şıklık bir arada!

Giyimde öncü marka olan Abdullah Kiğılı İlkbahar-Yaz ceket koleksiyonuyla ışıldıyor. Seer Sucker ceketler çok hafif olma özelliğinin yanında sınırlı sayıda üretildiği için alışveriş tutkunlarını harekete geçiriyor!

"Kalite ve güzellik detaylarda gizlidir" felsefesiyle yola çıkan Abdullah Kiğılı, hem şıklığından hem de rahatlığından vazgeçemeyen erkekler için yepyeni bir ceket koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda yer alan ‘Seer Sucker’ ceketler; serin tutan yüzde100 pamuklu kumaşları, şık kesimi, özenle tasarlanmış desenleri ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Abdullah Kiğılı’nın Seer Sucker ceketleri sadece 220 gr ağırlığında ve yüzde 100 pamuk kumaştan üretildi. Lacivert-beyaz pötikare ile açık ve koyu mavi renklerin beyazla birleştiği düz ve çubuk çizgilerle oluşturulan desen çeşitliliğine sahip ceketler 4 ve 6 drop seçeneklerine sahip. Ayrıca Seer Sucker ceketler hem yarım hem de tam astarın kullanıldığı farklı çeşitlerde üretildi.

Bu Ceketler Serin Tutuyor

Sıcaktan hoşlanmayan erkeklere de Abdullah Kiğılı’dan sevindirici bir haberimiz var. yüzde 100 pamuk kumaşın gofre ile muhteşem uyumuyla üretilen ceketlerin serin tutma özelliği sayesinde sıcak yaz günleri sizin için çok serin geçecek.

Siz de rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyenlerdenseniz sınırlı sayıda üretilen ve sadece Abdullah Kiğılı Exclusive mağazalarında satışa sunulan Seer Sucker ceketleri giymeden bu yazı geçirmeyin.

False