GeriEtkinlikler İlk Instagram Fotoğrafları Sergisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlk Instagram Fotoğrafları Sergisi

İlk Instagram Fotoğrafları Sergisi

Sergi, İstanbul’a dair 20 ayrı fotoğraftan oluşuyor.

Sony Xperia modelleri ile çekilen Instagram fotoğraflarının beğeniye sunulacağı ilk karma sergiye katılmaya ne dersiniz?

Uzun yıllardır Sony Türkiye’de çalışan Erdem Sayıp’ın yaklaşık 1 yıldır Xperia Z ve Xperia Arc akıllı telefonlarla çektiği ve Instagram’da yayınladığı fotoğraflar, Sony Mobile Türkiye sponsorluğundaki sergi ile fotoğraf tutkunlarıyla buluşuyor.

Tamamen cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflardan oluşan İstanbul’daki ilk sergi olma özelliğini taşıyan sergi 12-29 Ağustos tarihleri arasında PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.

Sergi İstanbul’a dair 20 ayrı fotoğraftan oluşuyor

Sony Xperia akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraflardan oluşan İstanbul’daki ilk Instagram fotoğrafları sergisi, İstanbul’un farklı semtlerinden ilginç kareleri yansıtıyor. Günümüzde akıllı cep telefonlarının hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğunu söyleyen Erdem Sayıp, İstanbul’a dair 20 ayrı fotoğraftan oluşan Instagram Fotoğrafları Sergisi’yle, İstanbul meraklılarına farklı bir bakış açısı sunuyor.

Sony Xperia modelleri ile çekilen fotoğrafların beğeniye sunulacağı karma sergi, PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde ziyaret edilebilir.

Tarih: 12-29 Ağustos, 2013

Yer: PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

Adres: Bahariye Cad., Kuzu Kestane Sk., No: 16, Kadıköy İstanbul 

False