GeriAlışveriş İkoncan Eda Taşpınar’dan özel bronzlaştırıcı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkoncan Eda Taşpınar’dan özel bronzlaştırıcı

İkoncan Eda Taşpınar’dan özel bronzlaştırıcı

Taşpınar’ın yeni ürünü, Collezione mağazalarında satışa sunuldu.

Ünlü moda ikonu, bronzlaşmak deyince ilk akla gelen kişi İkoncan Eda Taşpınar, kendi adıyla çıkarttığı güneş yağlarını Collezione mağazalarında satışa sundu.

Collezione, gençlerin idolü İkoncan Eda Taşpınar’ın ilk kez kendi adıyla çıkarttığı güneş ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Yazın en çok konuşulan kadını olan ve bronz tenden hiç vazgeçmeyen Eda Taşpınar yeni ürünü ile ilgili heyecanını şu şekilde ifade ediyor:

“Deniz ve güneş özellikle yaz aylarında benim için vazgeçilmez bir tutku. Bronz bir tene sahip olmaktan her zaman mutlu olmuşumdur. Küçüklüğümden bu yana bronzlaşmak ilgimi çektiği için bu konuda oldukça bilgi ve tecrübe edindim. Bu bilgi ve tecrübeleri paylaşabildiğim kadar çok gençle paylaşmak istedim ve bu noktadan yola çıktık. Güneş yağını gençlerle buluşturma noktasında gençler ve Collezione arasındaki bağ ile beni takip eden genç kitlenin çok benzer olması nedeniyle ürünlerimi ilk kez Collezione tüketicilerinin beğenisine sunma kararı aldım. Ürün gelişiminde Delta Cosmetics ve Pim Eğitim-Danışmanlık bünyesinde yer alan profesyonel bir ekiple çalıştık ve ürünün tüm gerekli testlerden başarı ile geçmesini sağladık.”

İkoncan Eda Taşpınar’dan özel bronzlaştırıcı

Eda Taşpınar’dan iki yeni ürün


Eda Taşpınar imzalı iki adet güneş ürününden biri “yoğun bronzlaştırıcı”, diğeri ise “koruyucu bronzlaştırıcı” olarak sevenlerin beğenisine sunulacak. Eda Taşpınar Güneş Yağları, Argan yağı ile yaşlanma karşıtı güneş bakımı sağlıyor. Özel formülüne ek kakao ve havuç içeriği sayesinde de derin bronzlaştırıcı etkiye sahip.

Hem bronz hem sağlıklı

Eda Taşpınar hem bronz hem de sağlıklı olmanın mümkün olduğunu belirtiyor. “Her zaman sağlığıma dikkat etmişimdir. Bu amaçla sporu hiçbir zaman aksatmadım ve bir hayat tarzı haline getirdim ancak tabii ki bu da yeterli değil, beslenme büyük önem taşıyor. Dengeli yaşam tarzım sayesinde hem sağlıklı bir cilde hem de ve daha önemlisi sağlıklı bir vücuda sahip olabilmem mümkün oluyor” diyor. Tüm işlerinde olduğu gibi bu çalışmasında da emin adımlarla ilerlemek isteyen Taşpınar, bu sene ürünlerine gelen tepkileri değerlendirerek gelecek sene bu seriyi genişletmeyi hedefliyor.

Eda Taşpınar Güneş Yağı ürünleri ilk olarak Collezione mağazalarına özel tüketicilerin beğenisine sunuldu. Sonrasında ise eczanelerde ve çeşitli marketlerde tüketicilerle buluşacak.

www.collezione.com

False