GeriBebek Sağlığı İkizlerle pratik yaşam
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizlerle pratik yaşam

İkizlerle pratik yaşam
Abone Olgoogle-news

Çifte mutluluk yaşayan ailelere pratik çözümler

Bir yenidoğan bebeğin bakımı 7/24 iken ikinci bir bebeğe zaman ayrılamaz gibi gelse de ikiz bebeklerin evinde bu ekstra zaman her zaman bulunmalıdır. Yenidoğan ikizlerle evdeki yaşamı şu şekilde pratik hale dönüştürebilirsiniz:

* Tüm alışverişler internetten yapılabilir. Bunun için interneti kullanarak doğumdan önce evin erzak alışverişini gerçekleştirerek bir ön deneme yapabilirsiniz.

* Kolay pişirebileceğiniz yemekler yapmalısınız. Örneğin buhar makinasının üç katını da kullanarak bir katında et, bir katında sebze ve bir katında da pilav pişirebilirsiniz.

* Hemen eve misafir çağırmayın, en azından davet eden siz olmayın. Diyelim ki bir misafiriniz geldi dışarıdan pratik bir şeyler sipariş edebilirsiniz. Çok şık hazır kağıt bebek konseptli tabaklar ve plastik çatal bıçaklar alabilirsiniz. Böylelikle hem çok şık bir sunum yapmış hem de çok pratik bir davet vermiş olursunuz.

* Çevrenizdeki tüm yakınlarınızı seferber edebilirsiniz. Yardım istemekten kesinlikle çekinmemelisiniz. Yakınlarınızın verdiği bakım detaylarıyla kendinizi boğmayın. Önemsiz ayrıntılardan dolayı huzurunuzu bozup kırgınlık yaşamayın ve yaşatmayın.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle