GeriEtkinlikler İclal Aydın ile ‘Pırlantalı Buluşmalar’ başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İclal Aydın ile ‘Pırlantalı Buluşmalar’ başladı

İclal Aydın ile ‘Pırlantalı Buluşmalar’ başladı

Pırlantalı Buluşmalar’ın ilki Cevahir AVM’deki Ariş Pırlanta mağazasında gerçekleşti.

Marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneğine imza atan Ariş Pırlanta & İclal Aydın iş birliği kapsamında düzenlenen Pırlantalı Buluşmalar’ın ilki, Ariş Pırlanta’nın Cevahir AVM’deki yeni mağazasında gerçekleşti.

Mücevher dünyasının öncü markası Ariş Pırlanta, sektöründe yine bir ilke imza atarak, medya dünyasının sevilen yüzü, televizyoncu, oyuncu, yazar İclal Aydın ile Online Marka Temsili için anlaştı. 

Ariş Pırlanta’nın online yüzü olarak marka elçiliğini üstlenen Aydın, Pırlantalı Buluşmalar adıyla gerçekleşecek bir dizi etkinlikte de yer alacak. İclal Aydın’la Pırlantalı Buluşmalar etkinliklerinin ilki, 28 Şubat Cuma günü Ariş Pırlanta’nın Cevahir AVM’deki yeni mağazasında gerçekleşti. İclal Aydın’ın Ariş Pırlanta’yı ziyaret eden konuklarla sohbet ettiği buluşmada, pırlanta ve değerli taşlar, mücevher seçimleri gibi konular ele alındı. 

Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesini kuran ve sosyal medyanın aktif mücevher markalarından Ariş Pırlanta ile sosyal medyanın etkin isimlerinden biri olan İclal Aydın’ın iş birliği marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneği olarak dikkat çekiyor.

False