GeriEtkinlikler Hollywood’un en popüler anneleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hollywood’un en popüler anneleri

Hollywood’un en popüler anneleri

Birbirinden güzel yıldızları, gerçek hayatta anne olarak görmeye ne dersiniz?

Işıltılı Hollywood dünyasının en popüler anneleri onlar… Dünya çapında meşhur olsalar da onlar da bizler gibi sıradan insanlar, en önemlisi ise anneler! Şöhret dünyasının en ünlü kadınları için bile annelik bu hayattaki en büyük rütbe… İşte birbirinden güzel, en gözde Hollywood yıldızlarının annelik halleri…


Angelina Jolie

Hollywood’un en popüler anneleri

Hollywood’un en popüler annesi o! 35 yaşındaki Angelina Jolie, hiçbir işten uzak kalmıyor. Basında o, hem iyi bir anne hem iyi bir oyuncu hem de bir hayırsever! Dünyanın en ünlü ve yakışıklı oyuncularından Brad Pitt ile güzel bir aile portresi çizen oyuncu, her alandaki hırsıyla adından epey söz ettiriyor. Çiftin, 3'ü öz, 3'ü üvey toplam 6 çocukları var.


Jessica Alba

Hollywood’un en popüler anneleri

31 yaşındaki güzel oyuncu Jessica Alba, yapımcı eşi Cash Warren ile 2008’de evlendikten sonra genç yaşta iki kez anne oldu. Herkes onun kariyerinden vazgeçeceğini düşünürken iki çocuğunu asla bakıcıya bırakmadığı gibi işine de tam hız devam etti.


Natalie Portman

Hollywood’un en popüler anneleri

30 yaşındaki ünlü yıldız Natalie Portman, Siyah Kuğu adlı filmde tanıştığı dansçı sevgilisi Benjamin Millepied ile evlendi ve bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Ünlü yıldız, genç yaşta hem kariyerinin zirvesinde bir oyuncu hem de iyi bir anne!


Victoria Beckham

Hollywood’un en popüler anneleri

David ve Victoria Beckham, her şeyleriyle ikon bir çift. Yıllar geçse de, orta yaşın üzerinde olsalar da hala idol olarak görünüyorlar. Eski Spice Girls müzik grubu üyesi Victoria Beckham şimdilerde ise moda sektörüyle ilgileniyor. Ünlü yıldız, moda ikonu olarak gösterilmesinin yanı sıra 4 çocuk annesi olarak nasıl bu kadar zayıf kalabildiği de dillerden düşmüyor.


Katie Holmes

Hollywood’un en popüler anneleri

Tom Cruise ile sürpriz bir aşkla evlenen ve geçtiğimiz yıl ani bir kararla boşanan Katie Holmes’un kızı Suri, Amerikan medyasının en popüler çocuklarından. 7 yaşında olan Suri, annesi Katie Holmes'un tarzını benimsediği için daha bu yaşta bir moda ikonu haline geldi. 1978 doğumlu oyuncu, Tom Cruise ile ayrılığının ardından kendisini kariyerine verdi.


Beyonce

Hollywood’un en popüler anneleri

Hip-hop yıldızı Jay-Z ile evli olan şarkıcı Beyonce, hem Amerikan pop müziği alanında kariyerinde iyi bir noktada hem de kızıyla ilgili bir anne. Çift, şu sıralar kızlarına aldıkları hediyelerle onu şımartma konusunda gündemden düşmüyor.


Shakira

Hollywood’un en popüler anneleri

35 yaşındaki ünlü şarkıcı Shakira ve sevgilisi ünlü futbolcu Gerard Piquet, yaşadıkları büyük aşkı bebek sahibi olarak ikiye katladılar. Adını Milan koydukları oğulları ile mutlu bir yaşam sürdüren çift, magazinden de pek uzak kalmıyorlar. Shakira ve Pique çifti, yaptıkları hayır işleriyle adlarından söz ettiriyor.


Gwyneth Paltrow

Hollywood’un en popüler anneleri

Hollywood’un güzel yıldızlarından Gwyneth Paltrow, 2004 yılında bir kız bebek, 2006 yılında ise bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Yaşlandıkça güzelleşen Paltrow, anneliği yaşarken kariyerine de veda etmeyen isimlerden biri oldu.


Julia Roberts

Hollywood’un en popüler anneleri

Kameraman Danny Moder ile evlenen Julia Roberts, 2004 yılında ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. 2007 yılında ise üçüncü çocuğunu doğurdu. Güzel oyuncu da anneliği ve oyunculuğu bir arada yürüten isimlerden.


Jennifer Garner

Hollywood’un en popüler anneleri

Ünlü aktris Jennifer Garner, Ben Affleck ile sahip oldukları 2 kız çocuğu ile muhteşem bir kare oluşturuyor. 2 çocuğa rağmen formundan fazla bir şey kaybetmeyen 38 yaşındaki Garner, yoğun iş temposunun yanı sıra eşi ve çocuklarıyla da vakit geçirebiliyor.


Nicole Kidman

Hollywood’un en popüler anneleri

Ünlü aktris Nicole Kidman, Tom Cruise ile evlendiği dönemde Isabella ve Connor adlı iki çocuk evlat edinmişti. Sonraki yıllarda Tom Cruise ile boşandı ve 2008’de şarkıcı Keith Urban’dan Sunday Rosa adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Sayısız filmde rol alan başarılı oyuncu, hiçbir yerde kızını yanından ayırmıyor.


Sarah Jessica Parker

Hollywood’un en popüler anneleri

Sex and the City ile adını dünyaya duyuran, Hollywood’un başarılı oyuncularından ve iyi bir anne olan bir diğer isim de Sarah Jessica Parker. 1965 doğumlu ünlü aktris, Hollywood’un stil ikonu üç çocuk sahibi annelerinden biri.  

False