GeriAlışveriş Hipp'den Bir Yenilik Daha
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hipp'den Bir Yenilik Daha

Hipp'den Bir Yenilik Daha

Annelerin işini kolaylaştıracak bir yenilik.

Annelerin hayatını kolaylaştıracak bir ürün! Hipp biberonlı Organik Sıvı Büyüme Sütü, kolay kullanımıyla annelerin çantalarından eksik olmayacak.

Dünyanın en büyük organik üreticilerinden Alman mama markası HİPP’in ürünü HİPP 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü, annelerin bir numaralı yardımcısı. Bu ürün ile ekstra biberon kullanımına gerek kalmıyor. Anneler, şişenin üzerindeki özel koruma bandını ve kapağın ortasındaki parçacığı çıkarıp emziği takmak gibi kısa bir işlemle sütlerini hazır hale getirebiliyor. Bu sayede hem hijyenik hem de pratik üstelik tamamen organik şekilde bebeklerini besleyebiliyorlar. Beslenme sonrasında biberon temizleme derdi ortadan kalkıyor. Böylece HİPP Mama, her saniyesi mücevher değerinde olan annelere, dakikalar hediye etmiş oluyor.

HİPP Organik Bebek Sütü, inek sütünden 20 kat daha fazla demir içeriyor, bebeklerin sağlıklı gelişimi için gerekli olan vitamin ve omega-3 yağ asitlerini içeriyor. Tüm diğer HiPP ürünlerinde olduğu gibi maksimum özen ve dikkatle işlenen ürünler, tam 260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

www.hipp.com.tr

False