GeriAlışveriş HİPP’in organik çocuk bisküvileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

HİPP’in organik çocuk bisküvileri

HİPP’in organik çocuk bisküvileri
Abone Olgoogle-news

Şirin görüntüsüyle annelerin bir numaralı tercihi.

HİPP organik bebek maması yaşamdaki en değerli varlığımız olan çocuklarımız için lezzetini yeniledi. Şirin görüntüsü, tutuş kolaylığı ve ufalayanmayan yapısıyla çocuklar bisküviyi kolayca yiyebiliyor.

HİPP organik bebek maması, çocuk bisküvilerinin lezzetine lezzet kattı. HİPP, 12. aydan itibaren çocuklara verilebilecek eğlenceli bisküvisindeki şekeri tamamen kaldırarak formülüne organik elmayı ekledi. Bisküvideki tadı ise içinde bulundurduğu organik elmanın meyve şekerinden elde etti. Şirin görüntüsü, tutuş kolaylığı ve ufalayanmayan yapısıyla çocuklar bisküviyi kolayca yiyebiliyor. Ayrıca bebeğinizin dişi görüldüğü andan itibaren ise hem lezzetli hem de güvenilir bir diş kaşıma arkadaşı hem de leziz bir atıştırmalık olarak kullanılabiliyor.Gevrek yapıya sahip HİPP organik çocuk bisküvisinin bir diğer önemli özelliği ise buharda pişiyor olması.  

260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor

Çocukların sağlıklı gelişmesi için B1 vitamini ilaveli HİPP çocuk bisküvisi, tam tahıl unu ilavesi ,organik içeriği ve özenli üretim koşulları ile bebekleri, kızartma veya pişirme gibi ısıl işlem görmüş gıdalarla oluşan ve yapılan araştırmalarda insanlar üzerinde kanser yapıcı etkisinin olabileceği bulgusuna rastlanan kimyasal akrilamid maddesi tehlikesinden de uzak tutuyor.

Tüm diğer HiPP ürünlerinde olduğu gibi maksimum özen ve dikkatle işlenen ürünler, tam 260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor. BIO sertifikalı, GDO’suz ve sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HİPP, tamamen organik elmalı ile tüm market ve eczanelerde...

www.hipp.com.tr

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle