GeriAlışveriş Hipp ile Sağlıklı Bebekler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hipp ile Sağlıklı Bebekler

Hipp ile Sağlıklı Bebekler

Bebeklerin organik maması Hipp.

Sağlıklı büyümenin renkli yolu sebzeler, Hipp’in kavanoz mamalarıyla bebeklere ulaşıyor… Organik sebzelerle hazırlanan bu mamalara bebekler bayılacak.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için doğal beslenme, özellikle de ilk yıl büyük önem taşır. 100 yılı aşkın süredir organik bebek gıdalarındaki uzmanlığıyla Hipp, bebek beslenmesini, doğanın renkli sebzelerinden oluşan kavanoz mamalarıyla destekliyor. Organik kurallarla yetiştirilmiş bu sebzelerden, bebekler için sindirimi kolay ve olgun olanlar özenle seçiliyor. Patatesli ıspanak, havuç püresi ve havuç, patates, karnıbahar ve bezelyenin leziz birleşiminden oluşan sebze karışımı, Hipp’in 4.aydan itibaren kullanılabilecek sebze grubu kavanoz mamalarından.

Bebeklerin ek gıdalara geçiş dönemlerinde sebzelere merhaba demesine imkan tanıyan Hipp’in kavanoz mamalarında kullanılan sebzeleri, bebeklere uygun hafifliktedir ve ilave tuz içermez. HİPP kavanoz mamaları, katkı maddesi kullanılmadığı halde, vakum altında kapatıldığından son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerini korur.

www.hipp.com.tr

False