GeriAlışveriş Hijyenik göbek bakım seti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hijyenik göbek bakım seti

Hijyenik göbek bakım seti
Abone Olgoogle-news

Bebe D'or ile bebeğiniz rahat etsin.

Göbek bağının sağlıklı bir şekilde kuruyup düşmesi için Birlik Dış Tic. A.Ş; Bebe D’or Göbek Bakım Seti’ni annelerin kullanımına sunuyor. Bebe D’or Göbek Bakım Seti, yenidoğan bebeklerin mikrop kapmadan göbek bağının kurumasına ve kendiliğinden ayrılmasına yardımcı oluyor.

Bebe D’or Göbek Bakım Seti yenidoğan bebeğinizin mikrop kapmadan göbek bağının kurumasına ve kendiliğinden ayrılmasına yardımcı olur. Göbek bağı; yeni doğan bebek için en kolay iltihap oluşma yerlerinden biri olduğundan kuruyup düşene kadar temiz tutulmasını ve sağlıklı kurumasını en pratik şekilde Bebe D’or Göbek Bakım Seti ile kolayca sağlayabilirsiniz.  

Bebe D’or Göbek Bakım Seti; 20 steril mendil ve 100ml. göbek bakım solüsyonundan oluşmakta olup iki farklı şekilde kullanım önerilmektir. Birinci kullanım şeklinde; steril mendil paketi açılır, solüsyon mendile sıkılır, bebeğin göbeği silinir. İkinci kullanım şeklinde de solüsyon bebeğin göbeğine sıkılır, steril mendil paketi açılır ve bebeğin göbeği silinir. Günde en az bir kez olmak üzere tercihen her bez değişimi sonrasında Bebe D’or Göbek Bakım Seti kullanılarak göbek bağı bakımı yapılabilir.

Banyo sırasında göbek bağı steril mendil ile hızla kurulanmalıdır. Bebek bezinin sık aralıklarla değiştirilmesine, ıslak ve nemli çocuk bezinin uzun süre göbek bağı ile temas etmemesine özen gösterilmelidir. Bebe D’or Göbek Bakım Seti’nin düzenli kullanımıyla göbek bağı zamanı geldiğinde kendiliğinden kuruyup düşecektir. Yenidoğan bebeklerin göbek bağının en hijyenik şekilde kuruyup düşmesini sağlamak için Bebe D’or Göbek Bakım Seti'ne tüm seçkin bebek mağazalarından ve eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Bilgi için 0800 211 61 42 ücretsiz tüketici hattını arayabilirsiniz.

www.bebedor.com

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle