GeriEtkinlikler ‘Her Şeyin Başı Merkür’ mü?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Her Şeyin Başı Merkür’ mü?

‘Her Şeyin Başı Merkür’ mü?

Türkiye’nin ilk Astrolojik komedi romanı ‘Her Şeyin Başı Merkür’de yazar Ayşe Balıbey astrolojiyle komediyi bir arada sunuyor.

Romanın kahramanı Elif’in savaş muhabiri olmak isterken gazetede burç yorumcusu oluşunu anlatan kitapta, burçlar hakkında tam yerinde ve kahkaha dolu yorumlar yapılıyor. Yazarın kahkaha dolu burç yorumları aynı zamanda kendi YouTube kanalından da izlenebiliyor.

Yazar, senarist Ayşe Balıbey’in Doğan Kitap’tan çıkan romanı Her Şeyin Başı Merkür, Elif ismindeki genç kızın savaş muhabiri olmak isterken astrolog oluşuyla başlayan kahkaha dolu yolculuğunu anlatıyor. Elif’in arkadaşlıkları, ilişkileri, yeni tanıdığı insanlar ve kendi doğruları arasındaki çatışmalar, Elif’in komik, absürt ve bir o kadar da tam yerine oturan burç yorumlarıyla şekilleniyor. Elif, hem kendi hem de diğer insanlar hakkında hiç söylenmemişleri en cesur, en gerçek ve en komik haliyle söylüyor. “Ayşe’nin Bavulu” adlı YouTube kanalında da yazar Ayşe Balıbey kahkaha dolu haftalık burç yorumları yapıyor ve burç uyumlarından söz ediyor.

False