GeriAlışveriş Her Mutfakta “Paşabahçe”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Her Mutfakta “Paşabahçe”

Her Mutfakta “Paşabahçe”

Mutfağınızın vazgeçilmezi: Paşabahçe ürünleri!

Yıllardır kaliteden ödün vermeyen, geliştirdiği modaya uygun ve özgün tasarımlarla müşterisine en iyi değeri sunan, sağlıklı cam ürünleri ile güvenimizi kazanan Paşabahçe’nin mutfak ürünlerini görmeden geçmeyin! Bu pratik, fonksiyonel ve dekoratif Paşabahçe ürünleri, mutfakların olmazsa olmazları…

[fotogaleri=69]

-Lock&Store Kilitli Kapaklı Saklama Kabı: Kilitli kapağı sayesinde hava geçirmeyen bu saklama kabı, yemeklerinizi buzdolabında kokusuz bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Ayrıca kapaksız olarak mikrodalgada da kullanılabilir.

-Limon Sıkacağı: Camın sağlığı ile limonun vitaminlerini birleştirin!

-Kitchen Kavanozlar: Dört farklı boyu ile mutfakların gerek fonksiyon gerekse dekorasyon alanında vazgeçilmezi haline gelen Kitchen Serisi, seriye son katılan baharatlık ile tamamlanmış oldu. Her türlü saklama/depolama ihtiyacınıza Kitchen Serisi yetecek.

-Habitat Ekmek Sepeti: Türk sofralarının vazgeçilmez bir parçası olan ekmek sepeti, Paşabahçe sayesinde camın zarifliği ile birleşti. Hem hijyenik, hem farklı…

-Basic Kapaklı Kase: Kendisi minik, marifetleri büyük! Çok fonksiyonlu kullanım olanakları sayesinde mutfağınızın gizli kahramanı. Reçellik, ballık, limonluk, şekerlik olarak kullanılabilen bu ürünü siz ne için kullanmayı tercih edersiniz?

www.pasabahce.com.tr 

www.facebook.com/pasabahce

False