GeriEtkinlikler Hen Coops İlk Şubesini Batı Ataşehir’de Açtı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hen Coops İlk Şubesini Batı Ataşehir’de Açtı

Hen Coops İlk Şubesini Batı Ataşehir’de Açtı

Hen Coops, ilk şubesini Batı Ataşehir’deki Andromeda Residence’da açtı.

Kısa sürede hızlı büyüme hedefiyle yola çıkan Hen Coops, 200 bin dolarlık yatırımla ilk şubesini Batı Ataşehir’deki Andromeda Residence’da 5 Ekim’de açtı.

Zengin menüsü ve servis kalitesiyle, Türkiye’nin öncü tavuk restoranı olmayı amaçlayan Hen Coops, bir yılda 2,5 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

Tavuk sektörünün yeni markası Hen Coops, 200 bin dolarlık yatırımla, 80 m²’lik alan üzerine kurduğu, ilk şubesini Batı Ataşehir’de Andromeda Residance’ta 5 Ekim Salı günü hizmete açtı.

‘Lezzeti evinize getiriyoruz’ sloganıyla paket servisi de yapacak olan Hen Coops, restoranlarındaki yüksek kaliteyi paket servise yansıtma konusunda da iddialı. Restoranlarında Şeker Piliç ürünlerini kullanacak olan Hen Coops, şık bir restoran kalitesini uygun fiyatla müşterilerine sunacak.

Hen Coops, 2010 yılı sonuna kadar Bahçeşehir ve Çekmeköy şubelerini de hizmete açacak. İlk yapılanmasını son yılların gözde yaşam alanı uydu kentlerde gerçekleştiren Hen Coops, sonraki adım olarak AVM’lere girmeyi planlıyor. Hen Coops, İstanbul’dan başlayarak İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi illerde de yatırım yapıp şubeler açarak markayı büyütmeyi amaçlıyor. Türkiye çapında hızlı bir büyüme gerçekleştirmeyi hedefleyen Hen Coops, kendi açacağı ilk beş şubeden sonra bayilik vermeye de başlayacak.

Türkiye’nin en renkli menüsü…

“Tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz en renkli dünya” olarak tanımlanan Hen Coops’un menüsünde; salatalardan burger ve wrapler’e, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine, chicket basketstan renkli poppersa kadar zengin seçenekler bulunuyor. Hem sağlığına özen gösteren hem de lezzetten vazgeçemeyenler için de “light select” menüsü yer alıyor. Diner menüsü ise tadı damaklarda kalacak ana yemeklerden oluşuyor. Hen Coops’un yıldız ürünü ise; renkleri sebze ve meyve özlerinden elde edilen “renkli tavuklar”. İçeceklerde ise özellikle farklı damak zevklerine hitap eden “milkshake”ler ile iddialı. Her yaş ve her damak zevkine uygun seçenekler içeren menüde; zamanı kısıtlı öğrenciler ve çalışanlar için atıştırmalıklar, çocuklar için de eğlenceli menüler yer alıyor.

False