GeriAlışveriş Hem Bebeğiniz Hem Sizin için…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hem Bebeğiniz Hem Sizin için…

Hem Bebeğiniz Hem Sizin için…

Karışık meyveli, bol vitaminli HİPP meyve suları...

Annelerin yeni yardımcısı, Alman organik bebek maması devi HİPP, bebek ve küçük çocuk ek gıdası %100 organik meyve suları ile karşınızda!vBebeğinizin severek tüketeceği HİPP, ayrıca vitamin ve mineral desteği de veriyor.

Havaların ısınması ile birlikte sıvı ihtiyacı bebeklerde de artıyor. Bu sebeple bebeklerde sadece su ve süt ile sıvı ihtiyacını gidermek yetersiz hale geliyor. Organik koşullarda yetişen meyvelerden elde edilen bu lezzetli meyve sularında, hiçbir katkı maddesi kullanılmadığı gibi şeker takviyesi de bulunmuyor.

Elmalıdan kayısılıya, karışık meyveliden ve elma-üzüm karışımlıya kadar çeşidi bol HİPP meyve suları, tatlılığını sadece meyve özlerinden alıyor. C vitamini, mineraller ve eser elementleri bakımından çok zengin olan HİPP meyve suları; bu özelliğiyle bebek ve küçük çocuklara adeta vitamin depoluyor. Öte yanda, asit oranı çok düşük seviyede olan HİPP meyve suları, bebekleri asla rahatsız etmiyor. 

Tüm diğer HiPP ürünlerinde olduğu gibi maksimum özen ve dikkatle işlenen ürünler, tam 260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor. BIO sertifikalı, GDO’suz ve sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen meyveleri ile hazırlanan HİPP meyve suları, tüm market ve eczanelerde…

Neden Organik?

Bebeklerin organları, bağışıklık ve sindirim sistemleri henüz yeterli olgunluğa erişmemiştir ve bu nedenle dışarıdan gelebilecek tehlikelere son derece savunmasız durumdadırlar. Çok hızlı büyüme ve gelişme evresinde olmaları nedeni ile kg başına tükettikleri gıda miktarı yetişkinlere kıyasla çok daha fazladır ve bu nedenle gıda kaynaklı tehlikelere maruz kalma olasılıkları çok daha yüksektir.
Bu tehlikeden korunmanın tek yolu ise bedenlerine aldıkları gıdaların en az kendileri kadar saf ve doğal olmasıdır. 

Hipp Organik Bebek Mamaları da, 50 yılı aşkın süredir en sıkı tarım ve hayvancılık kurallarına göre üretiliyor ve hiçbir kimyasal madde, hormon veya antibiyotik kalıntısı içermiyor. Organik HİPP ürünleri, organik kalitedeki en iyi hammaddelerden formüle ediliyor ve en son teknolojiler kullanılarak içeriğindeki besin öğeleri en kaliteli haliyle bebeklere ulaşıyor.

www.hipp.com.tr

False