GeriEtkinlikler Hedefleriniz sanattan geçiyorsa bu fuarı kaçırmayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hedefleriniz sanattan geçiyorsa bu fuarı kaçırmayın!

Hedefleriniz sanattan geçiyorsa bu fuarı kaçırmayın!
Abone Olgoogle-news

Moda, tasarım, iç mimarlık, mimarlık, oyunculuk gibi birçok alanda eğitim fırsatı...

Türk ve yabancı sanat ve tasarım eğitim kurumlarını bir araya getiren INARTS Yurtiçi ve Yurtdışı Sanat Okulları Fuarı’nı İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Dördüncüsü gerçekleştirilen bu fuar 18-19 Ekim 2014 tarihlerinde ziyarete açık olacaktır.

“Sadece Sanat” sloganıyla yola çıkan ve tüm dünyadan sanat okullarını, sanat eğitimlerine ilgi duyan öğrenci ve genç profesyonellerle buluşturan INARTS; moda, tasarım, iç mimarlık, mimarlık, oyunculuk, 3D animasyon, oyun tasarımı, dijital sanatlar, fotoğrafçılık, güzel sanatlar, dans, bale, tiyatro, endüstriyel tasarım, taşıt tasarımı, sanat yönetimi, film yapımcılığı, mutfak sanatları gibi birçok branşta eğitim veren dünyaca ünlü okulları bir araya getiriyor.

Fuara katılan okul temsilcileri, fuar boyunca gelecek kişilere, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecek. Fuarda ön lisans, lisans, yüksek lisans eğitimlerinden yaz okulları ve kısa süreli mesleki ve hobisel eğitimler veren okullara kadar bütün eğitim alternatifleri bulunacak.Çeşitli burslarin verileceği, hediyelerin dağıtılacağı Türkiye’nin ilk butik eğitim fuarı INARTS Yurtiçi ve Yurtdışı Sanat Eğitim Fuarı’na giriş ise ücretsiz. 

False