GeriEtkinlikler Hayvanlar Alemi ile Tanışalım!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayvanlar Alemi ile Tanışalım!

Hayvanlar Alemi ile Tanışalım!
Abone Olgoogle-news

Çocuklarımıza anlamlı karne hediyesi!

Çocuklarımız bu kitaptan hem bilgi edinecek hem de meraklarını giderebilecekler. Bağımlısı olacakları tam bir doğa kitabı!

Hayvanlar Alemi, öğrenme çağındaki çocukların hayvanlar hakkındaki uçsuz bucaksız meraklarını Fillerin büyümesi NE ZAMAN durur? Bukalemunlar NEDEN renk değiştirir? Kanguru kesesinde NE taşır? Göçmen kuşlar yollarını NASIL bulur? Zebralar NEDEN çizgilidir? En gürültücü böcek HANGİSİDİR? Gibi pek çok soruya verdiği basit ve anlaşılır yanıtlarla doyuruyor. Ansiklopedik bir bilgi sunan kitap, mükemmel çizimleri, dikkatle seçilmiş fotoğrafları ve kolay okunabilen metinleriyle minik okurların soru sorma ve mantıklı düşünme yeteneğini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Kitap, çocukların her zaman bir parçası oldukları doğayı keşfederken karşılarına çıkan hayvanları ve doğanın karmaşık düzenini anlamak için sordukları, birçok temel soruyu yanıtlarken ilginç bilgilere de yer veriyor. Her bölümün sonunda sorulan konuya dair eğlenceli sorular ise minik okurların eğlenirken öğrenmesini sağlıyor.

Hayvanlar Alemi
Ne? Nerede? Neden?
Kolay Bilim serisi...

False